Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44
  1. #1

    Domyślnie Oryginał czy zamiennik

    Witam
    przymierzam się do zakupu dodatkowego akumulatora do D90 i tu właśnie zaczynam się coraz bardziej głowić czy kupić oryginał czy może zamiennik...? A jeśli zamiennik to jaki? Może pomożecie mi w tym wyborze? nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale aku będzie używany z oryginalnym gripem MB-D80
    12 14 28 35 85

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sz@kal Zobacz posta
    Witam
    przymierzam się do zakupu dodatkowego akumulatora do D90 i tu właśnie zaczynam się coraz bardziej głowić czy kupić oryginał czy może zamiennik...? A jeśli zamiennik to jaki? Może pomożecie mi w tym wyborze? nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale aku będzie używany z oryginalnym gripem MB-D80
    było już setki razy na ten temat wykorzystaj opcję "szukaj"

    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=137766

    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=150708
    D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;

  3. #3

    Domyślnie

    Jakis czas temu poprosilismy ze znajomym w sklepie, aby pokazano nam zamiennik MB-D80, po delikatnym otwarciu komory baterii ulamalo sie zamykanie Tak wiec kupilismy MB-D80.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rascal Zobacz posta
    Jakis czas temu poprosilismy ze znajomym w sklepie, aby pokazano nam zamiennik MB-D80, po delikatnym otwarciu komory baterii ulamalo sie zamykanie Tak wiec kupilismy MB-D80.
    Autor się pyta o aku nie o gripa.
    How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

  5. #5

    Domyślnie

    jeśli kupuje aku, to TO TYLKO ORYGINAŁY......oszczędności można szukać gdzie indziej.....

  6. #6

    Domyślnie

    Jako że orginalne aku to kwestia losowa i sa tak często podrabiane że oj , polecam zamiennik Phottix.
    Sam chciałem kiedyś kupić orginał i nawet takowy zamówiłem - niestety pomimo zapewnień sprzedawcy ten okazał się podóbką , więc odesłałem do sprzedawcy .
    Zapał na orginały szybko mi przeszedł mam Phottixa który działa identycznie jak orginał , a skoro nie widać różnicy po co przepłacać ?
    D90 , N18-105 , V58 1.4 , N50/1.8 AF, SB700 , miłość do przyrody.

  7. #7

  8. #8

    Unhappy

    Cytat Zamieszczone przez kewlas Zobacz posta
    ...Zapał na orginały szybko mi przeszedł mam Phottixa który działa identycznie jak orginał ,...
    A mój aparat na podróbkach nie daje się załączyć.... - na oryginale śmiga już drugi rok.

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wasilewk Zobacz posta
    A mój aparat na podróbkach nie daje się załączyć.... - na oryginale śmiga już drugi rok.

    Pzdr.
    Ot i wybredniak się trafił
    D90 , N18-105 , V58 1.4 , N50/1.8 AF, SB700 , miłość do przyrody.

  10. #10

    Domyślnie

    Używam od roku zamiennika Delta (EN-EL9e) - nie zauważyłem żadnej różnicy w stosunku do oryginału, poza ceną

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •