Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Projektowanie serwisów www - gdzie?

    Cześć
    Chce stworzyć zaawansowaną stronę www i szukam jakieść firmy ze Śląska która naprawdę robi ładne rzeczy. Szczerze powiem, że myślałem że będzie sporo takich ale okazało się że nie. Jeśli macie kogoś naprawdę godnego polecenia pod kątem pomysłów to bardzo proszę o pomoc. Może być na priv.
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 03-12-2013 o 14:25 Powód: "kontem"
    Nie jest trudno zrobić takie zdjęcie, trudniej jest znaleźć takie miejsce
    D700 | D70s | Canon G9 | Nikkor 24-70mm 2.8 | Nikkor 16mm 2.8| Sigma 18-50 f2.8 | Sigma 70-300 f4-5.6 | SB800 | Manfrotto|

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem czy gdzie to jest ale nasz forumowy kolega stworzył parę ładnych stron dla ludzi z forum

    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=165855
    Nikon FX

  3. #3

    Domyślnie

    Czemu ze śląska? W Polsce jest kilku świetnych webdesignerów. Nie szukaj firm tylko ich bezpośrednio, tym bardziej że w tej branży freelancerzy górują. Teraz już nie pamiętam linków do folio tych najlepszych, ale zajrzyj np na. http://misz.com

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marciing Zobacz posta
    Nie wiem czy gdzie to jest ale nasz forumowy kolega stworzył parę ładnych stron dla ludzi z forum

    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=165855
    Dokładnie. Piwkoo zna się na rzeczy. Robi nie tylko strony dla fotografów ale też bardziej rozbudowane projekty.
    Zresztą Łukasz powie Ci najlepiej
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  6. #6

    Domyślnie

    za sea21 , Łukasz to profesjonalista - polecam

  7. #7

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo. Chcę współpracować z kimś ze Śląska bo lubię się spotkać osobiście i pogadać. Macie może jeszcze jakichś innych wykonawców?
    Nie jest trudno zrobić takie zdjęcie, trudniej jest znaleźć takie miejsce
    D700 | D70s | Canon G9 | Nikkor 24-70mm 2.8 | Nikkor 16mm 2.8| Sigma 18-50 f2.8 | Sigma 70-300 f4-5.6 | SB800 | Manfrotto|

  8. #8

    Domyślnie

    Wysłałem PMkę
    D7(5)0 | F100 | F8/3.5 | S10-20/4.5 | N18-35 | S24-70/2.8 | N50/1.8 | N85/1.8 | N70-300VR | SB800

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Radosso Zobacz posta
    Dziękuję bardzo. Chcę współpracować z kimś ze Śląska bo lubię się spotkać osobiście i pogadać. Macie może jeszcze jakichś innych wykonawców?
    Miałem kiedyś ten sam problem. Wiary nie dawałem, że można zrobić stronę www po drutach. Piwko robił mi 3 stronki znajomym także, a spotykał się zawsze na skaypie punktualniej niż u wielu w realu i wszystko zazwyczaj było na wczoraj. Nie żebym polecał na siłę bo Łukasz robotą zawalony, ale uwierz da się bez straty czasu na spotkania.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #10

    Domyślnie

    Odkopię wątek (swego czasu widziałem podobny na forum, ale nie mogę go znaleźć).

    Szukam kogoś do stworzenia dwóch niewielkich serwisów www. Jeden - usługowy - z możliwością stworzenia konta, wysłania formularza zamówienia, kalkulatorem wyceny i minigalerią, drugi - mini-sklep - ze możliwością płacenia przez PayPal (w sklepie do 10 produktów). Polecicie kogoś sprawdzonego, kto będzie w stanie sprawnie ogarnąć temat?
    And I am not frightened of dying. Any time will do, I don't mind.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •