Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1

    Domyślnie Właśnie, jak to nazwać?!

    Witam!
    "TVP STANOWCZO WZYWA ABONENTA NUMERU: 6.. ... ... DO WYSŁANIA TYLKO 1 SMSa ZGŁOSZENIOWEGO ! NA ZWYCIĘZCĘ CZEKA ..."
    Czy uważacie że rozsyłanie takiego i podobnego g...., jest zgodne z prawem, czy można uznać za nękanie, czy można bezkarnie zastrzelić takiego sk......na-czyt. nadawcę.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 11-01-2011 o 17:12

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo chętnie się tego dowiem bo w ten sposób Plus mnie "zachęca" do wygrania Golfa...
    Pojawiam się i znikam...

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Imago Zobacz posta
    Bardzo chętnie się tego dowiem bo w ten sposób Plus mnie "zachęca" do wygrania Golfa...
    Niewielu jest w tym kraju abonentów sieci komórkowych, którzy nie otrzymują takich zachęt.

  4. #4

    Domyślnie

    W sporym wątku o tego typu esesmanach było już podane jak się wypisać z golfa od Plusa, już przestałem dostawać i mam spokój.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    W sporym wątku o tego typu esesmanach było już podane jak się wypisać z golfa od Plusa, już przestałem dostawać i mam spokój.
    Dzięki Zdyboo lecę poszukać
    Pojawiam się i znikam...

  6. #6

    Domyślnie

    Mi moja "pomarańcza" nie chce dać nawet kilkuletniego fiacika, dostaję jedynie od nich sms o wystawieniu faktury, zastanawiam się czy przy podpisywaniu umowy sobie zastrzegłem czy nie
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    W sporym wątku o tego typu esesmanach było już podane jak się wypisać z golfa od Plusa, już przestałem dostawać i mam spokój.
    Rozumiem że ten wątek był na naszym forum.A może coś napiszesz jak to się robi,bez strzelania

  8. #8

    Domyślnie

    Tutaj macie rozwiązanie: http://pokazywarka.pl/678085-2/
    opis w fazie przygotowań ...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marian K Zobacz posta
    Rozumiem że ten wątek był na naszym forum.A może coś napiszesz jak to się robi,bez strzelania
    bombom atomowom
    Był link do regulaminu tej zabawy, z którego wynikało, że wystarczy na bezpłatny nr 8010 wysłać esesmana o treści STOP (pisane wielkimi literami). Takoż uczyniłem, po czym dostałem zwrotną wiadomość z nr 7419 o treści: "Numer został wypisany z listy wysyłkowej. Dziękujemy"
    Z nr 7419 dostawałem wiadomości, o tym co to ja nie mogę wygrać, w pokazywarce go nie było.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piwkoo Zobacz posta
    Tutaj macie rozwiązanie: http://pokazywarka.pl/678085-2/
    Dobre!

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •