Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie d90 problem z lampą

    Witam, mam taki problem z moim sprzętem :

    bez lampy w trybie zdjęć seryjnych po złapaniu ostrości lub po wyłączeniu af cyka normlanie seriami .
    po włączeniu lampy (sb24) po wcisnieciu spustu na max zapala sie dioda wspomagania af i dopiero robi zdjęcie pozniej znów sie zapala i dopiero robi gdy tak trzymam spust to robi te zdjęcia seryjne ale z tragiczna prędkością.
    nie jest to winą długiego ładowania się lampy bo błyskam na 1/16 mocy i wcześniej bylo ok a teraz nie wiem dlaczego się coś popsuło. miesiac temu na weselu fociłem i błyskało mi seriami bez problemu. po co może się da dioda zapalać ? o co chodzi ? szukałem w necie ale nie znalazłem informacji.
    ps nie ma to też związku z ustawieniami diody w menu, wyłączalem ją i nic. osobno zapala się przy wcisnieciu spustu do połowy i ustawianiu ostrosci a jak ją złapie to przy włączonej lampie i wcisnienisu spustu do konca znow sie zapala choc ostrosci wtedy nie łapie już i dopiero błyska ? pomocy

  2. #2

    Domyślnie

    Dioda to wspomaganie AF. Nie przestawiłeś czasem trybu lampy na usuwanie efektu czerwonych oczu/drugą kurtynę/cokolwiek?
    D700+S17-35/2.8-4+N35/1.8+N50/1.8+T28-75/2.8+pt04+sunpaki cztery

  3. #3

    Domyślnie

    faktycznie to było to heh dzięki

    dioda ta odpowiada za wspomaganie af , redukcje czerwonych oczu i sygnalizowanie samowyzwalacza.
    sciągnąłem mauala wyczytałem na podstawie tego co napisales wyłączyłęm i jest ok .
    Ostatnio edytowane przez soochy1 ; 02-01-2011 o 13:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •