Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Gadżety do ciemni.

    Z racji przedświątecznej nudy postanowiłem założyć owy wątek w którym będziemy mogli się podzielić jakie można kupić gadżety do ciemni.

    Niedawno w sklepie zakupiłem miarkę z wagą ELDOM WK220. Ustrojstwo świetne bo ma w rączce wyświetlacz który można ustawić na ml i teraz już nie jest problemem wlanie np 455 ml wody.
    Drugie ustrojstwo to elektroniczny termometr z sondą. Znakomicie można dobrać temperaturę wody. Bardzo szybko reaguje na zmianę temperatury.
    Jeżeli macie jakieś podobne gadżety napiszcie o nich jak wiadomo im ich więcej tym lepiej
    F5 z MF-28, d700, D300, SB-900 Magnifax 4 C-41 i RA-4

  2. #2

    Domyślnie

    Żarówka do ciemni.
    Kolor ciemna oliwka.
    Osram
    Tutaj jest... podpis

  3. #3

    Domyślnie

    Też mam parę gratów z lat 70-ch, ale wstydzę się o nich pisać, żeby nie być "nieokrzesanym".

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  4. #4

    Domyślnie

    Ciemna oliwka i Osram ciekawe Ja mam zwykłą i sam se ....
    F5 z MF-28, d700, D300, SB-900 Magnifax 4 C-41 i RA-4

  5. #5

    Domyślnie

    leze i placze ze zmiechu...
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2008
    Miasto
    Wielkopolska
    Posty
    51

    Domyślnie

    Część z moich sprzętów, które błąkają się po strychu niektórzy na forum wysłaliby do muzeum fotografii.

  7. #7

    Domyślnie

    A ja tam jestem gadżeciażem i ostatnio kupiłem automatyczny zegar kaisera. Mam też automatyczną ruską maskownice i tam naukowcy wymyślili mądrą rzecz a mianowicie drugi kontakt na lampę która gaśnie w momencie naświetlania, nie fałszując pomiaru. Niemcy już nie byli tacy mądrzy i niestety tego nie ma. Teraz muszę skonstruować przekaźnik który będzie gasił lampę bo mimo to że słaba to ma olbrzymi wpływ na poprawność działania zegara.
    Ostatnio w Aldi był skaner do slajdów i negatywów za 139zł. Chciałem go kupić ale się spóźniłem wszystko rano wykupili, widocznie w dziurawie jest więcej fotografów analogowych
    F5 z MF-28, d700, D300, SB-900 Magnifax 4 C-41 i RA-4

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez foveon Zobacz posta
    ......
    Ostatnio w Aldi był skaner do slajdów i negatywów za 139zł. Chciałem go kupić ale się spóźniłem wszystko rano wykupili, widocznie w dziurawie jest więcej fotografów analogowych
    Ten skaner z aldiego to nic jak zwykła małpka cyfrowa, w fikuśnej obudowie. Jednym słowem badziewie i radzę szerokim łukiem od tego lepiej się poruszać.
    POZDRAWIAM!

  9. #9

    Domyślnie

    Miało to służyć do podglądówek
    F5 z MF-28, d700, D300, SB-900 Magnifax 4 C-41 i RA-4

  10. #10

    Domyślnie

    Czy do płukania papierowych odbitek dodaje sie jakiegoś płynu zanim umieszcze je na suszarce? (kupiłem na allegro za 40 zł jeszcze nie dotarła) No i nie mam wałka, czy jest niezbedny, czy jeszcze uda sie gdzieś kupić?
    Potrzebuje poprostu stare zdjęcia wykąpać i wysuszyć, a ostatnio robiłem to w latach 80.
    Pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •