Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Torpedownia.

  1. #1

    Domyślnie Torpedownia.

    Witam.

    Przed dotarciem na Babie Doły wspólnie z Ozbornem zahaczyliśmy klif i molo w Orłowie.
    Tam światło mieliśmy dobre jednak na torpedowni nie było już tak kolorowo.


    Harb kiedyś napisał mi żeby zachwycić torpedownią trzeba pokazać ja inaczej.

    Nie oczekuję zachwytów ale poświęciłem się wspólnie z kolegą i weszliśmy wgłąb morza po śliskich kamieniach aby uzyskać pożądany efekt.

    Jak wyszło oceńcie sami


    Zapraszam.


    1.



    2.
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  2. #2

    Domyślnie

    Harb kiedyś napisał mi żeby zachwycić torpedownią trzeba pokazać ja inaczej.
    I nie ma najmniejszych wątpliwości, że zrobiłeś to wyjątkowo ... tylko hmmm tu mały zgryz, bo mało w tym krajobrazu, za to bardzo pasuje do kategorii np detal, pierwszy plan zmiótł z powierzchni torpedownię

  3. #3

    Domyślnie

    Jacku w kwadracie się zgodzę ale w pionie już nie tak mocno
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  4. #4

    Domyślnie

    Niewątpliwie, pierwszy plan dominuje - zanadto... Jednak plusik należy się, chociażby za próbę odmiennego ukazania tego miejsca...

    T_P_
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

  5. #5

    Domyślnie

    Ma jeszcze inne kadry z tego miejsca ale poczekają
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  6. #6

    Domyślnie

    Coś Ci torpedownie zasłania
    Mam mieszane odczucia co do tych zdjęć, z jednej strony inaczej a z drugiej za dużo tych pali jak dla mnie
    No i światełko już wam odmówiło współpracy.
    Muszę siętam wybrać ale na razie prognozy kiepskie
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  7. #7

    Domyślnie

    trochę zbyt dosłownie wziąłeś do serca moja radę ale mnie się takie spojrzenie podoba torpedownie widać w tle doskonale - nie watpie ze masz inne kadry więc czekam na kolejne odsłony, brawa za inwencję

  8. #8

    Domyślnie

    Bylem tu wczoraj, jestem dzisiaj po raz kolejny i ... odnosze to samo wrazenie.
    Glowny temat ma troche ciasno w kadrach. Niestety nie przemawia do mnie takie kadrowanie.
    Fajnie jednak, ze starales sie pokazac ten temat inaczej
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  9. #9

    Domyślnie

    Fakt, pokazales to inaczej. Troszke glowny motyw sie "gubi" ale i tak ma cos w sobie te zdjecie.
    Ladne niebo mieliscie.

  10. #10

    Domyślnie

    No cóż panowie trzeba próbować dalej.
    Kolejny plener tym razem od świtu jeszcze tej zimy,ale może jeszcze wybiorę jakieś kadry z tego dnia
    Na pewno szału nie będzie,ale je pokażę

    Pozdrawiam i dziekuję za komentarze.
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •