Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Marta - z zaskoczenia

    Witam,
    po raz pierwszy odważyłam się przedstawić Wam przynajmniej jedno z moich zdjęć.
    Tak jak w temacie, zdjęcie było zrobione z zaskoczenia, stąd ostrość nie jest złapana dokładnie tam, gdzie bym chciała. Dla mnie już to jest dużym minusem. A co dalej?

    Każda konstruktywna krytyka bardzo mile widziana.


    Pozdrawiam ciepło!

  2. #2

    Domyślnie

    idziesz w dobrym kierunku
    wg mnie ciasno (obcięłaś kawałek głowy - to by jeszcze uszło, ale nogę wzdłuż to już zdecydowanie źle wygląda)
    Nie chodzi o to, na co się patrzy, ale co się widzi - H.D. Thoreau

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2008
    Miasto
    Niepołomice
    Posty
    81

    Domyślnie

    Bardzo ładny kadr, dobre światło, faktycznie szkoda tej nóżki, za to tło świetnie buduje nastrój.
    A wyraz twarzy - uroczy

  4. #4

    Domyślnie

    Mi jedynie brakuje tej ostrości na oczkach.
    Nikon

  5. #5

    Domyślnie

    Panowie drodzy, ależ Wy potraficie dowartościować! Dzięki za uwagi, proszę o więcej
    Co do kadru - przekonajcie mnie że ta nóżka powinna tam być, bo jak dla mnie zdjęcie straciłoby wtedy urok. Nie przepadam za zamkniętymi kompozycjami.

    Od razu podkreślę, że ja zdjęcia robię na "czuja". Praktycznie nie liznęłam nawet teorii, w PS też niewiele potrafię. Dlatego Wasze uwagi będę chłonęła jak gąbka. Zdecydowanie wolę taką formę nauki od przesiadywania w książkach... niestety?

    Pozdrawiam ciepło!
    Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LenaZ Zobacz posta
    Co do kadru - przekonajcie mnie że ta nóżka powinna tam być, bo jak dla mnie zdjęcie straciłoby wtedy urok. Nie przepadam za zamkniętymi kompozycjami.

    Od razu podkreślę, że ja zdjęcia robię na "czuja". Praktycznie nie liznęłam nawet teorii, w PS też niewiele potrafię.
    polecam jednak liznąć trochę teorii. Jeśli chcesz łamać schematy to najpierw je poznaj
    Jeśli tniesz kończyny to nie w stawach i nie wzdłuż.
    Nie chodzi o to, na co się patrzy, ale co się widzi - H.D. Thoreau

  7. #7

    Domyślnie

    o i oto wlasnie mi chodzilo. Dzięki DonArturo!
    Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •