Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Portret

  1. #1

    Domyślnie Portret

    Hej,

    poprosze o pare slow

    dzieki


    pozdrawiam
    Marcin
    Zorka 5, słoik Humana1, słoik koncentrat pomidorowy Pudliszki, dwie zapalniczki i inne...

  2. #2

    Domyślnie

    ... no dobra, wystarczy jedno slowo

    Marcin
    Zorka 5, słoik Humana1, słoik koncentrat pomidorowy Pudliszki, dwie zapalniczki i inne...

  3. #3

    Domyślnie

    Przy portretach jak dla mnie powinny być ostre oczy i tu mi tego brakuje
    podpis niezgodny z regulaminem forum

  4. #4

    Domyślnie

    Mnie się nie podoba. Zbyt dosłownie, światło nieprzyjemne, skóra się świeci, tło rozprasza, a jego jasna część jest za mała i włosy pozostają w cieniu. To jest takie zdjęcie codzienne, ani to dobre studio, ani to portret okolicznościowy, ani tu emocje, ani pozowanie. Mimika też nijaka, ale gdyby chociaż warsztatowo czy obróbkowo było fajnie... ale nie jest. Do tego zdjęcie z dołu, które potęguje pewien niepokój. Nie - nie nastraja mnie dobrze ta praca.

  5. #5

    Domyślnie

    super, konstruktywnie, prosze o jeszcze

    pozdrawiam
    Marcin
    Zorka 5, słoik Humana1, słoik koncentrat pomidorowy Pudliszki, dwie zapalniczki i inne...

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SHOX! Zobacz posta
    nudy w hu...
    podejrzewam, że zakradł Ci się błąd ortograficzny...

    ale jeśli będziesz miał coś bardziej konstruktywnego do napisania to chętnie poczytam

    pozdrawiam
    Marcin
    Zorka 5, słoik Humana1, słoik koncentrat pomidorowy Pudliszki, dwie zapalniczki i inne...

  8. #8

    Domyślnie

    Można było trochę oczy wyeksponować żeby były widoczne... Poza tym włosy zlewają się w całość z góra zdjęcia a skóra się po prostu błyszczy. Można było chociaż drobne korekty kosmetyczne przy niej zrobić.
    D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3

  9. #9

    Domyślnie

    Mnie również nie podoba się obróbka, co do kadru mógł by być
    Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |

  10. #10

    Domyślnie

    Myślę, że trzeba zainwestować w wizażystkę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •