Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Obróbka zdjęcia

    Podpowiedzcie i pokażcie proszę jak wywołalibyście ten widoczek proszę




    Dla chcących mi podpowiedzieć w którą stronę iść załączam NEF'a http://www.speedyshare.com/files/25280791/DSC_0458.NEF

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez alkor78 ; 20-11-2010 o 09:13
    dwa szkła: prawe +1,5 lewe +2,5

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Nie doczytałem, poprawiłem zdjęcie. Kaszkę usunąłem przy pomocy stempla w koszmarnym CNX2.

  4. #4

    Domyślnie

    Taka jest moja propozycja:

    Pozdrawiam Tadeusz.
    FB

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Mikołaj - rewelacja

  7. #7

    Domyślnie

    Mikołaju extra
    dwa szkła: prawe +1,5 lewe +2,5

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pebal Zobacz posta
    Nie doczytałem, poprawiłem zdjęcie. Kaszkę usunąłem przy pomocy stempla w koszmarnym CNX2.
    Pebal miałem takie samo zdanie nt. CNX2 jak Ty, ale po zainstalowaniu najnowszej wersji czyli 2.2.6 wszystko odwróciło się o 360 stopni- nic a nic się nie wiesza po prostu miodzio!
    Wracając do obróbki zdjęcia to ten spodek z ufokiem rewelacja
    Kto chce- szuka możliwości, kto nie chce- szuka wymówek.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lok_men Zobacz posta
    Pebal miałem takie samo zdanie nt. CNX2 jak Ty, ale po zainstalowaniu najnowszej wersji czyli 2.2.6 wszystko odwróciło się o 360 stopni- nic a nic się nie wiesza po prostu miodzio!
    Mam zainstalowaną najnowszą wersję CNX2.
    Wczytałem do CNX2 zdjęcie z tego wątku w formacie TIFF. Po około 5 minutach zabawy stempelkiem program tak się zamulił, że nie było możliwości kontynuowania edycji (oczekiwanie na "odkratkowanie" przewiniętego obrazu szło w minuty). Pozostało jedynie zapisać obraz z dokonanymi zmianami (5 minut) i załadować zdjęcie ponownie do programu. To są normalne kpiny z użytkowników.

  10. #10

    Domyślnie

    to już nie wiem od czego to zależy.. hmm może software "gryźć się" z hardware, ale to nie temat (wielokrotnie wałkowany) na ten wątek. pozdr. i sorry za wtrącanie
    Kto chce- szuka możliwości, kto nie chce- szuka wymówek.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •