Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Z puszczy

  1. #1

    Domyślnie Z puszczy

    Przedstawiam jedno foto z puszczy Niepołomickiej, z tematyką krajobrazu/natury raczkuje i nie powiem, łatwo nie jest.
    Może komuś podejdzie ten kadr Komentarze mile widziane..

    Duża wersja dostępna tutaj: duża wersja


  2. #2

    Domyślnie

    Fotografuje w tej puszczy, piękna i jeszcze do końca nie zniszczona przez człowieka.
    Do mnie jakoś fotka nie przemawia, mimo że światło ładne, żadnych czarnych cieni. Niech się inni może wypowiedzą, ja tą puszcze znam i moze dlatego widze wiele innych ciekawych zdjęć

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za komentarz, kurde około 2h tam spędziłem, nie powiem ładnie i przyjemnie tam jest, aczkolwiek bardzo ciężko mi wypatrzyć jakiś fajni kadr :/ Ale będę ćwiczył -jeszcze z nią nie skończyłem i tam niebawem powrócę !! Amedos może by kiedyś razem pofocić ?

  4. #4

    Domyślnie

    Zdjęcie zbyt małe i pozbawione kontrastu a tym samym pozbawiłeś Siebie to co chyba urzekło Cię najbardziej - promienisty światłocień w tym lesie / chyba zbyt wiernie starałeś się oddać kolorystykę - to jest dobre do rozległych krajobrazów pól w terenie mocno pofałdowanym/. Generalnie kadr jak i motyw jest dobry tylko nie wydobyłeś z tego obrazu tego co jest jego siłą i co prowadzi wzrok w głąb kadru. Poniżej jak ja bym obrabiał tego typu zdjęcie - oczywiście saturacja i kontrast jest dyskusyjna.
    pozdrawiam
    Mariusz
    PS - byłem puszcza wspaniała masz tam jezioro nazwy nie pamiętam - mogą być wspaniale zdjęcia !!!!
    D3300S, parę N i jestem amatorem
    http://razza.fmix.pl

  5. #5

    Domyślnie

    Zdecydowanie lepiej, czasem to faktycznie lepiej bardziej podkręcić kolorki. Bez porówna, do mojej obróbki.
    Dzięki za uwagi, jak pisałem temat puszczy dalej będę kontynuował. I na czarny staw przyjdzie czas

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •