Close

Strona 871 z 1849 PierwszyPierwszy ... 3717718218618698708718728738819219711371 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8 701 do 8 710 z 18486
  1. #8701

    Domyślnie

    nagrzewnica sprawna, 1,5 roku temu wymieniona na nową (zdążyło się wysuszyć )

    Dobra spróbuję tego waszego myku z nagrzaniem na full a potem wychłodzeniem. Przednie drzwi kierowcy + bagażnik dadzą radę? czy trzeba wszystkie?

  2. #8702

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    nagrzewnica sprawna, 1,5 roku temu wymieniona na nową (zdążyło się wysuszyć )

    Dobra spróbuję tego waszego myku z nagrzaniem na full a potem wychłodzeniem. Przednie drzwi kierowcy + bagażnik dadzą radę? czy trzeba wszystkie?
    Sapphirion nie wygłupiaj się. Chcesz, żeby ludzie pukali się w czoło. Weź zmień ten filtr kabinowy.

  3. #8703

    Domyślnie

    raczej zainstaluj

  4. #8704

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    raczej zainstaluj
    Sprawdzałeś, że nie ma go? pytam serio, bo puszczasz oko i nie wiem, czy żarty sobie robisz.

  5. #8705

    Domyślnie

    Tak. sprawdzałem i nie mam. Sprawdzałem też na podszybiu w rynience pod plastikiem i nie ma tam liści, nie ma zbędnej wody, kanały odpływowe drożne

  6. #8706

    Domyślnie

    W takiej sytuacji pozostaje jedynie wyłączyć obieg wewnętrzny...
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  7. #8707

    Domyślnie

    Miałem kiedyś Omegę, która miała przeżartą podłogę. Zanim się zorientowałem, to podejrzewałem szyberdach i inne miejsca. A w czasie jazdy po mokrym pod gumowymi dywanikami robiło się mokro.
    Jeśli przepuszcza nagrzewnica powietrza, powinieneś czuć charakterystyczny zapach Borygo czy innego paskudztwa.
    Krzysztof Paszkiewicz

  8. #8708

    Domyślnie

    Nie mam obiegu zamkniętego to jest prosty nadmuch jak w golfach nic wypaśnego

    Nagrzewnica jest cała, ponad rok temu wymieniana na nową bo tamta się przypchała lekko i nie grzało. Ta nowa grzeje jak w piekle. Była wymieniana latem więc zdażyła się wysuszyć

    Podłoga jest cała. Tak, też się zdziwiłem ale jest cacy

  9. #8709

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    nagrzewnica sprawna, 1,5 roku temu wymieniona na nową (zdążyło się wysuszyć )

    Dobra spróbuję tego waszego myku z nagrzaniem na full a potem wychłodzeniem. Przednie drzwi kierowcy + bagażnik dadzą radę? czy trzeba wszystkie?
    Tu nie chodzi o nagrzanie full i wychłodzenie. Chodzi o to, aby nie pozostawiać auta po podróży nagrzanego w środku.
    Pochłaniacza wilgoci w aucie nigdy nie stosowałem, ale możesz spróbować.
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  10. #8710

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MstrG Zobacz posta
    Tu nie chodzi o nagrzanie full i wychłodzenie. Chodzi o to, aby nie pozostawiać auta po podróży nagrzanego w środku.
    Dokładnie.

    Cytat Zamieszczone przez MstrG Zobacz posta
    Pochłaniacza wilgoci w aucie nigdy nie stosowałem, ale możesz spróbować.
    Ja kiedyś próbowałem, strata kasy.

Strona 871 z 1849 PierwszyPierwszy ... 3717718218618698708718728738819219711371 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •