Close

Strona 1821 z 1849 PierwszyPierwszy ... 8211321172117711811181918201821182218231831 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 18 201 do 18 210 z 18486
  1. #18201

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Jakie auto i jaka skrzynia? Czy też była serwisowana?
    Wołowinka XC90 tak serwisowane, od nowości w jednych rączkach auto 2,5 L silnik rok 2006
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #18202

    Domyślnie

    No Chooopy i Baby potrzebuje pomocy dorady. Pełna klatka czy mniejsza klatka Wczoraj za sprzedałem swojego focusa TDCi, wcale się nie ciesze, bo lubiłem dziada, ale 14 lat to już mu za długo u mnie.
    I teraz dopiero zrobił się problem .... plan był taki aby dołożyć coś ze 30-40 tys zł i kupić Clioo nowe lub prawie nowe. Potem plan ewoluował na nowego Renault Captur 1.0 100 KM bo nim jeździłem mega samochodek no, ale tu już 86.000 zł szło w grę wiec myślę uj tam na starość bedzie wyżej wsiadane czyli wygodniej.
    Wszystko było dobrze puki nie zobaczyłem Citroena C4 no kierwa mać zakochałem się. Poszedłem obejrzałem rudzielca albo w blecku, bo tylko takie biorę pod uwagę. Zakochałem się. To jest to co bym sercem chciał jeździć Ujjj tam 98 tys zł za nowy przeboleje, dobrze wyposażony, fajny silnik, wszędzie dobra prasa, że fajnie jeździ. Cudo estetycznie jak dla mnie. Samochód inny niż inne. Taki lubię. Świetny silnik 1,2 130 KM i 220 Nm to naprawdę jedzie jeśli solo tylko z kierowcą.


    Wszystko dobrze puki w czasie oczekiwania na klienta od Forda nie zaszedłem do salonu Nissana
    I tu masz babo placek. Rozumem zakochałem się w Nissanie Kaszkaju lll . Po jakiś zniżkach lojalnościowych można go kupić za 109-112 nóweczkę, albo młodą używkę z symbolicznym przebiegiem za 94-98 tys zł.
    No i padłem przed tym samochodzikiem. Takie to duże, fajnie, silnik superoski, jeździ ładnie, Jest ciutkę większy od C4, ale w środku naprawdę ciutkę. Wnętrze jest jakby luksusowo, bo C4 to taki modern toking ale też bardzo się podoba.



    Jeżu !! kupił bym ich obu.
    Nareszcie widzę współczesny "japoński" samochód który chciało by się mieć. Osiągi na drodze porównywalne z C4 acz więcej Kaszkaj pali prawie najmniej pół litr wachy więcej, co nie jest bez znaczenia na emeryturze fotografa

    Kaszkaj jakby auto mądrzejszy zakupowo, ale ja już stary to i guuupi się robię, więc nie musi być zakup po mądrości . Tylko co ja będę nim woził jak ja sam jestem emeryt.
    Biały na zdjęciu, bo mi się nie chce dopłacać 3000 zł za lakier,a biały bardzo mi się podoba, bo taki duży biały arctik, nie metalizowany perłowy



    Weźcie proszę coś doradźcie podyskutujmy
    tylko te dwa auta, trzecie pomysły jakoś nie za bardzo, bo z kasą cienko ...... Aaaaaa w Citroenie silnik Pur Tech okryty zła sławą ale mnie nie zraża , bo tam jakieś modernizacja wprowadzono nareszcie od 2022 roku z tym paskiem rozrządu.
    Auto kupowane już jako ostatnie w życiu. Auto ma służyć 10 max 12 lat. Przebieg bym przez ten czas zrobił góra 150 tys zł więc i francus wytrzyma

    Jeśli C4 nie rudy to tylko czarny, bo taki dwa zostały do kupienia, rudy i taki mrzyn



    A Kaszkaj w zwykłym nie perłowym białym to mniej więcej tak wygląda


    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 25-03-2024 o 12:23
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #18203

    Domyślnie

    I chyba na jajeczko, na zajączka znalazłem złoty środek tzn niebieski ... cena miedzy C4, a Kaskzajem. Silnik z nich najmocniejszy i kozacko wygląda.



    fajne na filmiku
    kolory takie

    https://www.wjking.co.uk/kia/new-cars/xceed-new/2

    Co myślicie ?

    tu na filmie

    https://www.youtube.com/watch?v=YohpbKx9HYM
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #18204

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    I chyba na jajeczko, na zajączka znalazłem złoty środek tzn niebieski ... cena miedzy C4, a Kaskzajem. Silnik z nich najmocniejszy i kozacko wygląda.

    https://images90.fotosik.pl/712/5e5e3d86c2c47bfe.jpg

    fajne na filmiku
    kolory takie

    https://www.wjking.co.uk/kia/new-cars/xceed-new/2

    Co myślicie ?

    tu na filmie

    https://www.youtube.com/watch?v=YohpbKx9HYM
    No fajna ta KIA z wyglądu z zewnątrz i w środku całkiem spoko, ciekawe jaki silnik i jak ta skrzynia pracuje, jak się jeździ w mieście i w trasie
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  5. #18205

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jjj Zobacz posta
    gute Felge
    No mi też się podoba

    A co to się dzieje, czyżby mój post z Golfem został skasowany?
    Co to za cenzura?!

    DSC_0032.jpg

    DSC_0068.jpg
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  6. #18206
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta

    A co to się dzieje, czyżby mój post z Golfem został skasowany?
    Co to za cenzura?!
    A Ty nie wiesz co się działo z forum i serwerem?
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  7. #18207

    Domyślnie

    Forum padło, krótko po zamieszczeniu zdjęć Golfa. Przypadek? Nie sądzę. Połączmy kropki.

  8. #18208

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    A Ty nie wiesz co się działo z forum i serwerem?
    Tak wiem. Od jakiś 2 tyg działa beznadziejnie he chyba od jakiś 2 dni działa dobrze.
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  9. #18209

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Forum padło, krótko po zamieszczeniu zdjęć Golfa. Przypadek? Nie sądzę. Połączmy kropki.
    i pierwszy, który prawdę opublikował
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  10. #18210

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    No fajna ta KIA z wyglądu z zewnątrz i w środku całkiem spoko, ciekawe jaki silnik i jak ta skrzynia pracuje, jak się jeździ w mieście i w trasie
    Kia jest spoko. Mam taką 3 lata, przejechane 60k km i bez żadnych problemów. U mnie silnik 1.4 140KM, więc naprawdę nie ma na co narzekać. Spalanie mogłoby być trochę niższe, bo średnio 6.8l, na autostradzie 7.5l.
    Samochód komfortowy, ani duży ani mały, na wakacje można się bez problemu z rodziną zabrać.
    pozdrawiam
    Tomek

Strona 1821 z 1849 PierwszyPierwszy ... 8211321172117711811181918201821182218231831 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •