Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1

    Domyślnie Pejzaże polskie

    Wrzucam 2 zdjęcia ,mam nadzieję, że się nie powtarzam. Zapraszam do obejrzenia, skomentowania.
    Robione na priorytecie przysłony, jpg, trochę Lightrooma 3-ki.

    1.

    2.

  2. #2

    Domyślnie

    mnie sie podoba choć jak na mój monitor to trochę ciemnawo, aż stęskniłem się za Polską

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aikidudi Zobacz posta
    ... trochę ciemnawo, ...
    A u mnie - w domu wyglądają OK a w pracy jak patrzę to faktycznie ciemne.

  4. #4

    Domyślnie

    kadry piękne, ale faktycznie nie zaszkodziłoby im jakby były jaśniejsze. Możesz zdradzić w jakim miejscu robione ??

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez look Zobacz posta
    Możesz zdradzić w jakim miejscu robione ??
    1-ka zrobiona z tarasu "Karczmy Widokowej" na trasie z Zakopanego do Nowego Targu przez Bukowinę. A 2-ka to z drogi do pracy - widać tu pasmo Koskowej Góry po prawej, dolinę Jachówki oraz po lewej fragment pasma Babicy. Zdjęcie zrobiłem z Piątkowej.

  6. #6

    Domyślnie

    Super chmurki na jedynce - bardzo mi się podoba.
    D 90; D750; D850; N 35; N 14-24, N 70-200


  7. #7

    Domyślnie

    Oba widoczki bardzo ladne, na 1 podoba mi sie ta soczysta zielen, troche jednak mnie raza te przepaly na niebie. Za to 2 biore bez zastrzezen, bardzo fajny, lekko klimatyczny kadr. Fajna tonacja, i bardzo mi sie podoba jak promienie slonca delikatnie oswietlaja ta mgielke na dole...
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    ... troche jednak mnie raza te przepaly na niebie...
    Starałem się uniknąć przepaleń, ale skoro twierdzisz że są to pewnie tak jest. Nie wierzę już monitorowi a w pracy nie mam żadnego programu żeby to sprawdzić.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sławomirowski Zobacz posta
    Starałem się uniknąć przepaleń, ale skoro twierdzisz że są to pewnie tak jest. Nie wierzę już monitorowi a w pracy nie mam żadnego programu żeby to sprawdzić.
    Te przepaly nie sa jakies strasznie oczobijne, ale widac ze z tym walczyles i byly gaszone w obrobce a mino to nadal sa.
    Zakladajac ze monitor i odbitka to jednak dwa rozne w odbiorze media, mam ustawiony monitor tak ze jak przystawie do niego odbitke, to obraz na monitorze jest porownywalny, biorac lekka poprawke na to ze monitor jednak(ma do tego calkowite prawo) swieci.

    Ogolnie jak robie zdjecia to zawsze wlaczam sobie w puszcze kontrole przepalen( i tak mysle ze tutaj spokojnie by migalo z 40% nieba), czasami dopuszczam bardzo niewielkie przepaly np na niebie, (takie, ktore da sie jednak bezproblemowo zgasic w obrobce), aby lepiej naswietlic dol.
    Ale ogolnie naswietlam raczej na swiatla.

    Co do jedynki to w takiej postaci proponuje wziasc pedzelek w Ps...i pokolorowac te przepaly, biorac probke z chmur z nimi bezposrednio sasiadujacych, i powiedzmy tak ze 60% krycia. Beda mniej widoczne, a jednoczesnie nadal beda jasniejszymi punktami na niebie, co nie powinno go "splaszczyc tonalnie".


    A ogolnie pozdro z rana...a kadry sie bronia.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 12-10-2010 o 08:13
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  10. #10

    Domyślnie

    Chciałbym takie widoki w drodze do pracy



Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •