Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Wierzby w zachodowym światełku...

    Witam.
    Nowa wierzbowa miejscowka, ktora niedawno wypatrzylem przy trasie gdanskiej.
    Na razie takie dwa pod Wasza ocenke. Na 2 swiatlo powoli przechodzilo juz z zoltego w pomaranczowy...
    Jak zawsze wszelkie wpisy i uwagi mile widziane, zapraszam.




    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 09-10-2010 o 17:59
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  2. #2

    Domyślnie

    Dwójka ciekawiej się prezentuje ...miejsce ciekawe ,czekam na zimowe podejście

  3. #3

    Domyślnie

    Jak dla mnie to dwójka,ale bez tego drzewka po prawej .

  4. #4

    Domyślnie

    Tak, dwojeczka zdecydowanie lepsza...
    wg mnie glownie ze wzgledu na ilosc swiatla w kadrze Na 1-ce ten cien na pierwszym planie deczko przeszkadza
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  5. #5

    Domyślnie

    Hmm, widze ze odzew troche maly, ale i tak dziekuje.A moze ktos napisze cos w stylu "co bym zmienil w tym zdjeciu" aby bylo lepsze. Moze inaczej kadrowac, moze inaczej kolory lub WB zrobic? Jestem otwart na wskazowki.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #6

    Domyślnie

    Kolorystyka jest dobra,natomist w kadrach nic się nie dzieje i kadrowanie z tego co jest już zadnych rewelacji nie przyniesie moim zdaniem.Tu trzeba by było jakoś bardziej pod kątem to łapać,w szpaler(z odpowiednią GO),może pion,kwadrat,szukać motywu,wykorzystać odbicia w wodzie może, ale nie wiem Krzysztof-cięzko teoretyzować nie widząc miejsca na żywo.Tak jak jest jest zbyt typowo,wyłącznie poglądowo,bez emocji.
    Ostatnio edytowane przez pszetak ; 10-10-2010 o 00:16

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pszetak Zobacz posta
    Kolorystyka jest dobra,natomist w kadrach nic się nie dzieje i kadrowanie z tego co jest już zadnych rewelacji nie przyniesie moim zdaniem.Tu trzeba by było jakoś bardziej pod kątem to łapać,w szpaler,może pion,kwadrat,szukać motywu,wykorzystać odbicia w wodzie może, ale nie wiem Krzysztof-cięzko teoretyzować nie widząc miejsca na żywo.Tak jak jest jest zbyt typowo,wyłącznie poglądowo,bez emocji.
    Oooo i napisales dokladnie to czego ja w slowa ubrac nie umialem!

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Oooo i napisales dokladnie to czego ja w slowa ubrac nie umialem!


    Bo dziś jest moja pogoda-wieje jak sam sk.....yn.A jak wieje to ma polot hehe.

  9. #9

    Domyślnie

    Niby dwójka lepsza, ale pierwszy plan jest nieciekawy i zajmuje prawie 2/3 kadru, wzrok biega nie znajdując punktu zaczepienia. Potem szpaler drzew gdzie też nie ma jakiegoś akcentu, bo chyba nie chodzi o to, że połowa wierzb jest w cieniu a druga w słońcu. W takich okolicznościach skupiłbym się raczej na jednym lub grupce drzew i próbowałbym taki motyw wyeksponować podpierając się fajnym światełkiem lub ciekawą formą modela.

    Tośmy się zgadali w (prawie) jednym momencie...
    Ostatnio edytowane przez Nikonozaur ; 10-10-2010 o 00:35
    LED ZEPPELIN

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Niby dwójka lepsza, ale pierwszy plan jest nieciekawy i zajmuje prawie 2/3 kadru, wzrok biega nie znajdując punktu zaczepienia. Potem szpaler drzew gdzie też nie ma jakiegoś akcentu, bo chyba nie chodzi o to, że połowa wierzb jest w cieniu a druga w słońcu. W takich okolicznościach skupiłbym się raczej na jednym lub grupce drzew i próbowałbym taki motyw wyeksponować podpierając się fajnym światełkiem lub ciekawą formą modela.

    Tośmy się zgadali w (prawie) jednym momencie...
    No niezle!I obaj użyliśmy słowa klucz-szpaler

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •