Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Gniazdo HDMI-Nikon D90

    Witam wszystkich.Proszę o porade,dzisiaj próbowałem podłączyć aparat do telewizora przez gniazdo HDMI i coś nie łączyło i gdy docisnąłem mocniej kabel (chyba za mocno) mam wrażenie że wnętrze gniazda wcisnęło sie do środka przez co teraz nic nie wyświetla na telewizorze.Aparat działa,wszystko OK ale mam obawy czy aby z czasem cos się nie zewrze i będzie problem.Czy ktos może doradzić jakiś dobry serwis ,może cos w okolicach Kołobrzegu,Koszalina.Z góry dziekuję za porady.
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  2. #2

    Domyślnie

    Widzę że darujesz sobie ew. gwarancję i chcesz zrobić taniej. No cóż masz dwa wyjścia - pierwsze to oddać aparat do dobrego serwisu elektronicznego gdzie ponownie wlutują ci gniazdo lub poszukać gdzieś w Polsce na dole mapy. Pytanie czy sama wymiana gniazda da jakikolwiek rezultat, czy aby usterka nie jest poważniejsza. Wiem gdzie można uderzyć w Szczecinie. Może nie zajmują się stricte aparatami, ale mają wiedzę z zakresu elektroniki, co jest połową sukcesu. Mnie naprawili płytę główną laptopa co w naszych czasach uważam za duży wyczyn.
    Druga opcja - zawsze możesz sam spróbować zrobić pod warunkiem posiadania dobrej lutownicy, odrobiny umiejętności i samego złącza. W sumie koszt niewielki (około 20 zł w zależności jakie jest to gniazdo). Wybór należy do Ciebie.

  3. #3

    Domyślnie

    W takim razie bedę zmuszony wysłac go na Postepu do serwisu.Najgorsze jak przyjdzie mi czekac ok.2 mscy jak niektórzy ale cóż mówi sie trudno.
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  4. #4

    Domyślnie

    Czyli decydujesz się na płatną naprawę (gwarancyjną - o ile ją masz).
    Kolega zbił wyświetlacz LCD - aparat naprawiony w 3 tygodnie.

  5. #5

    Domyślnie

    No niestety już po gwarancji tak że płatna usługa.Dzisiaj wysłałem do serwisu tak że zobaczymy ile to potrwa.Dzieki za poradę.
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •