Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Lightroom 3 proszę o pomoc.

    Witam. Piszę gdyż mam ogromny problem z LR3. Polega on na tym iż po imporcie zdjęć do modułu Library, wywyołuję RAWy i ... Gdy wracam z wywołanym RAW do panelu Library wygląda on inaczej niż w panelu Develop Tzn. zdjęcie jest rozmyte i dopiero jak na niego klikam po jakimś czasie i otwieram 1:1 to nabiera ostrości... Miałem poprzednie wersje programu i nigdy takiego kłopotu... Próbowałem resetować (nic nie daje). Nie wiem co więcej zrobić... Proszę o jakieś porady i z góry dziękuję

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez creus Zobacz posta
    Witam. Piszę gdyż mam ogromny problem z LR3. Polega on na tym iż po imporcie zdjęć do modułu Library, wywyołuję RAWy i ... Gdy wracam z wywołanym RAW do panelu Library wygląda on inaczej niż w panelu Develop Tzn. zdjęcie jest rozmyte i dopiero jak na niego klikam po jakimś czasie i otwieram 1:1 to nabiera ostrości... Miałem poprzednie wersje programu i nigdy takiego kłopotu... Próbowałem resetować (nic nie daje). Nie wiem co więcej zrobić... Proszę o jakieś porady i z góry dziękuję
    pamięć, procesor albo dysk - coś niedomaga.. Jaki system Win czy OSX?
    Czerwony agent : 5DmkII|5DmkI|16-35f2.8L|C24f1.4L|C35f1.4L|C85f1.2L|C135f2L|580ExII

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturs Zobacz posta
    pamięć, procesor albo dysk - coś niedomaga.. Jaki system Win czy OSX?
    Windows Vista.

  4. #4

    Domyślnie

    A może cache mi się nie aktualizują???

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •