Plener zrealizowany...



Archiwum:

Konkrety:


Wzór identyfikatora uczestnika imprezy

_________________________________________________

Śpimy i jemy śniadania tutaj: Zakopane, Pardałówka 23: http://pensjonat-zakopane-dawidek.pl/index.php Bardzo przyjemny pensjonat.




Koszt osobo-doby ze śniadaniem: 60 złotych (na tych śniadaniach zależy gospodyni - to jasne, myślę że i dla nas to plus)
Zaklepane mamy:

- 2 czwórki
- 11 dwójek

łącznie: 30 osób (według zapewnień, znajdzie się na tzw. ostatnią chwilę jakaś dodatkowa dwójka).

Ponieważ muszę wpłacić na biegu zaliczkę w kwocie 3 tys, wpłacamy niezwłocznie pełną kwotę na podane niżej konto. Bardzo mi na tym zależy żeby to stało się szybko, chce uniknąć "pustych rezerwacji". Myślę że 48 godzin wystarczy.

Atrakcje:
Generalnie będą dwa zamierzenia główne - wędrówki i wędrówki

Dzień pierwszy (czwartek):
zakwaterowanie do godziny maks. 15! (ważne) - godz. 17 - 20:00 wykład Marcina Dąbrowskiego - obróbka zdjęć w zakresie fotografii plenerowej/widokowej - w tym HDR. Dla chętnych, bo poproszę o składkę w wysokości 10/15 złotych od osoby (pokrycie kosztów Marcina). Zapewniam że zdjęcia robione na plenerze będą dzięki temu jeszcze lepsze. Ok 20:00 niespodzianka jednego z naszych kolegów (mam nadzieję że się uda) - nie zapeszam. Jak nie to upijemy się ze smutku grzańcem

Dzień drugi (piątek):
Grupa A (zaawansowana) Schronisko "Murowaniec" przez "Wielki Kopieniec" - Czarny staw. Powrót przez "Wielką Królową Kopę". Może wystąpić zachmurzenie, więc odpowiednia odzież wymagana!
Grupa B (niezaawansowani) Schronisko Murowaniec przez "Dolinę Suchej Wody". Powrót tą samą drogą ale skrótem przez "Kotlinowy Wierch" - Jaszczurówka.
Wieczór, zarezerwowana Bąkowa Zochylina Wyżnia - gra dla nas kapela, pijemy grzańca

Dzień trzeci (sobota) - Kasprowy Wierch. Dla niezdecydowanych na wjazd: "Wąwóz Kraków" - Kościeliska (piękne miejsce, polecam). Zachmurzenie z przejaśnieniami. Odpowiednia odzież.

Dzień czwarty (niedziela) - wykwaterowanie i przejazd do Czorsztyna. Zwiedzanie zamku i okolic tamy, obiad pożegnalny

Zabieram projektor - będziemy raczyć się fotografią jak się da...
Uwaga. Nie rezerwuję biletów na Kasprowy Wierch, być może przyjdzie nam na to ochota. rezerwacja (plus 10zł) w tym okresie jest zbędna, bilety sprzedawane są na bieżąco. Kolej kursuje w dniach w których będziemy, do godziny 16 (gwarantowany zjazd maks do18-ej). Warto pamiętać, kiedyś spóźnialiśmy się 10 minut. Powrót w ciemności to nic przyjemnego

Termin: 14-17 października (czwartek - niedziela). Byliśmy zimą wiele razy, późna jesień jest równie piękna). Na zimę przyjdzie czas.

Ilość uczestników: 30 osób
2-ki:

- admin/gocha/zapłacone
- Adam/Joanna/zapłacone
- Grzesio i Jagienka/zapłacone
- Robert_P /zapłacone
- kojot3.0 + 1 /zapłacone
- Kakersik + 1 / zapłacone
- Piotr Gorus/zapłacone - wolf_13 /zapłacone
- idzikomD300 + Jola/zapłacone
- Mishieck +1 / zapłacone
- Waldek i Ania / zapłacone
- Adam i Marlena / zapłacone
- marek2004/zapłacone deputamadre / zapłacone jendrusz / zapłacone Sendikelm / zapłacone

Na czerwono zaksięgowane wpłaty.