Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie SB-800 - migotanie wyswietlacza

    Mam pytanie, może ktoś się zetknął z materią:

    Niedawno nabyłem SB-800. Wszystko wyglądało wyśmienicie. Stan b. dobry, zgodnie z opisem. Dobrze działa, przynajmniej tak mi się wydaje. Niestety radość mąci pewien szczegół. Mianowicie w trakcie działania AF wyświetlacz na lampie zaczyna migotać i z chwilą złapania ostrości znów świeci bez zarzutu. Proszę o pomoc, bo gdy wada się okaże poważna, będę musiał zwrócić sprzęt.

  2. #2

    Domyślnie

    Sprawdź na innych akumulatorkach/bateriach.
    Po mocnym błysku (M 1/1) są jakieś anomalie w wyświetlaczu?
    How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

  3. #3

    Domyślnie

    Wygląda na to, że problem sam się chyba rozwiązał. Migotanie ustało i pomimo poruszania lampą w trakcie ustawiania ostrości, nic się nie dzieje. Wszystko wygląda dobrze. Poobserwuję trochę baczniej sprzęt. Sorry za kłopot...

  4. #4

    Domyślnie

    Przepraszać nie ma za co, jesteśmy od tego żeby pomagać. Dobrze, że wróciło do normy, może lampa miała po prostu jesienna depresje .
    How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

  5. #5

    Domyślnie

    Podobne zachowanie lampy miałem przy słabych/felernych akumulatorach. Mam na myśli sanyo2700, które niby ładują sie do pełna na BC900 i po włożeniu do lampy pojawiają sie wspomniane objawy.
    D70s + D300 + D700 + D750 + S 14-24/2,8 + S35/1,4 + N50/1,8 + N24-70/2,8 + N70-200/2,8 VRII + SB-800 + SB-900 + Zenit 122 + SLIK PX RO 500D

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jolania Zobacz posta
    Podobne zachowanie lampy miałem przy słabych/felernych akumulatorach. Mam na myśli sanyo2700, które niby ładują sie do pełna na BC900 i po włożeniu do lampy pojawiają sie wspomniane objawy.
    Pierwsze co przyszło mi do głowy to właśnie to i napisałem, żeby sprawdzić. Szkoda, że nie podał wyników.
    How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

  7. #7

    Domyślnie

    ja wtedy właśnie wiem że należy wymienić akumulatory jak wyświetlacz lcd przygasa i nie zapla sie diodka AF

  8. #8

    Domyślnie

    Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, potwierdzam trop przedmówców o akumulatorach. Okazało się, że sprawne, w pełni naładowane, mocne akumulatorki eliminują wspomniane wady. Ulżyło mi zatem... Dzięki za pomoc.

  9. #9

    Domyślnie

    Przynajmniej wiemy, że nie było to uszkodzenie .
    How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •