Close

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 85
  1. #1

    Domyślnie d700 a nagrywanie filmow hd??

    Witam. Czy jest możliwe z technicznego punktu widzenia zrobienie oprogramowania do nikona d700 dzięki któremu będzie można nagrywać filmy?? Słyszałem, że powstało coś dzięki czemu można nagrywać pod podłączonym kablem USB ale bardziej mi chodzi o przenośnią kamerę typy 5d mkII

  2. #2

    Domyślnie

    pewnie jest możliwe tylko po co
    nie róbcie z aparatu -kamery hd
    Ja osobiście uboleeewam , że gdy będę kupował w przyszłości następną puszkę dXcoś tam to będę musiał w puszce mieć funkcje nagrywania filmów i inne gadżety które mi nie będą do fotoreportaży w ogóle potrzebne a mogą być dodatkową potencjalna przyczyna zepsucia sie sprzętu.
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez avatarr Zobacz posta
    pewnie jest możliwe tylko po co
    nie róbcie z aparatu -kamery hd
    Ja osobiście uboleeewam , że gdy będę kupował w przyszłości następną puszkę dXcoś tam to będę musiał w puszce mieć funkcje nagrywania filmów i inne gadżety które mi nie będą do fotoreportaży w ogóle potrzebne a mogą być dodatkową potencjalna przyczyna zepsucia sie sprzętu.
    Wspominając, że będzie to dodatkowo kosztować.
    Mnie by interesowała dalsza praca nad sensorem - choć ten akurat kupują niż ładowanie kasy w zrobieniu z aparatu kamery.
    Dla mnie ergonomicznej byłoby używać kamery do zdjęć a nie aparatu do kręcenia filmu.
    Pozdrawiam Krzysiek z Łodzi
    http://www.flickr.com/photos/kzml/sets/

  4. #4
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kensei Zobacz posta
    Witam. Czy jest możliwe z technicznego punktu widzenia zrobienie oprogramowania do nikona d700 dzięki któremu będzie można nagrywać filmy?? Słyszałem, że powstało coś dzięki czemu można nagrywać pod podłączonym kablem USB ale bardziej mi chodzi o przenośnią kamerę typy 5d mkII
    nagrywania w body nie zrobisz. Można jedynie po kablu na laptopie zgrywac to co pokazuje aparat w trybie LV. Kiedyś linkowano taki soft (nawet darmowy).
    Nie ma sobie co tym zawracac głowy.
    Fajne filmowanie bardzo bym chciał. Ale to dopiero w następcy. D3100 daje nadzieję na postęp w filmowaniu w nikonie
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #5

    Domyślnie

    a ja uważam, że nagrywanie filmów w lustrach to super sprawa, zakładamy obiektyw jaki chcemy i kręcimy np: rybie oko, ciekawe ile kamera kosztowała by z takim obiektywem, poza tym film Dr House był w nagrywany Canonem 5D Mk II, oczywiście nie wszystkie odcinki.

  6. #6

    Domyślnie

    Konkretnie to tylko ostatni
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    nagrywania w body nie zrobisz. Można jedynie po kablu na laptopie zgrywac to co pokazuje aparat w trybie LV. Kiedyś linkowano taki soft (nawet darmowy).
    a czy ktoś używa tego programu na WIN7? Mi po przesiadce z XP przestał działać
    Mamiya + Sony

  8. #8

    Domyślnie

    D700 ma LV?

    Sorki, za głupie pytanie, ale zawsze słyszałem, że niektórym tego właśnie brakuje w 700.
    D90+BP, N18-105, N80-200 AF f/2.8, N35 AF-s f/1.8, N50 AF f/1.8, N50 MF f/1.8E, M58 AF-1, M808RC4, GP YH324C, Zenit, Helios i dużo innych szpargałów.

  9. #9
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Podobno ma.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Podobno ma.
    Genialna odpowiedź. Po kilku miesiącach używania D700 znalazłem taką opcję, natomiast po pierwszej próbie użycia szybko zapomniałem jak się ją włącza

    Odpowiadając na pytanie, Tak MA.

    D700 | N24-70 2.8 | N50 1.4G | N16 2.8 | N70-300 VR | SB-600 | SB-900 |

    www.craftfabric.pl

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •