Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie i-TEC VP6230 - ma już ktoś ?

    Czy ktoś z Państwa zakupił był może ten databank ?

    http://www.vosonic.co.uk/vp6230.html
    http://www.i-tec.pl/index.php?lang=p...d=3&id=DDPP40G

    VP6230 X'S-DRIVE SUPER MULTIMEDIA PLAYER - w MM cos około 1300 zł. Interesuje mnie zywotność baterii, czy czyta RAWy z D200, jakie JPG ( max wielkosc) i generalnie to czy jest szybki w podglądzie - bo mam Coolwalkera ale to przymulaste jest strasznie...
    Ostatnio edytowane przez krzysztof jot ; 20-12-2006 o 18:22

  2. #2

    Domyślnie

    Mam I-teca od początku sierpnia br. i jestem zadowolony. Pisałem więcej o nim:

    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=12757&page=2

    Ani z rawami (nefami) ani z jpg'ami nie ma problemu.
    Pozdrówka!
    suchanek108

  3. #3

    Domyślnie

    Nefy z D200. A czy idzie to szybko, czy wolno, trudno mi ocenić. Po zgraniu z karty nefy otwierają się dość szybko. Jpg nie robię, ale pewnie szybciej jest ich podgląd niż nefów.
    Pozdrówka!
    suchanek108

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez suchanek108 Zobacz posta
    Nefy z D200. A czy idzie to szybko, czy wolno, trudno mi ocenić. Po zgraniu z karty nefy otwierają się dość szybko. Jpg nie robię, ale pewnie szybciej jest ich podgląd niż nefów.
    a ile kart np. 1GB zgrasz na jednym ładowaniu akku, czyli czy idąc w teren moge byc spokojny o energie czy raczej ostrozny - do coolwalkera mam trzy akumlatory, to mi to lotto ile on pali

  5. #5

    Domyślnie

    Zdarzyło mi się 2 razy, że zrobiłem poza dostępem do gniazdka z prądem zdjęć więcej niż mieszczą moje dwie karty 1 GB i 2 GB. Zrzuciłem tego samego dnia do i-teca najpierw zdjęcia z karty 2 GB, a jak zapełniłem kartę 1 GB - również z niej. Bez wymiany akumulatora (raz, bo zapomniałem przełożyć z dużej torby do małej zapasowe akumulatorki..., drugi raz, bo już wiedziałem, że starczy prądu). Tyle mojego doświadczenia. Czy da radę więcej - nie wiem (nie pamiętam, jaki stan akumulatora pokazywał wskaźnik jego rozładowania). Na moje potrzeby to wystarczy - zawsze gdzieś można się dorwać do gniazdka. Dla pewności jednak po zrzuceniu 3 GB chyba bym wymienił akumulatorek na pełny. Przed wyjazdem/wyjściem w plener zawsze doładowuję akumulatory. A jak się wieczorem po robieniu zdjęć dorwę do gniazdka od razu doładowuję ten akumulator, który używałem.

    Nie jestem zbyt szybkostrzelny... Tylko na imprezach robię fotki nieustannie i to były te 2 razy, odkąd mam iteca i D200.
    Pozdrówka!
    suchanek108

  6. #6

    Domyślnie

    jakos tak bez entuajazmu o tym databanku mówisz Wezme po swietach karte i pojade do MM i pobawie sie tym bankiem, Chce tylko zgrywac fotki w terenie, do przegladania to mam laptopa, więc wyglada na to ze Coolwalker mimo swych wad, w zgrywaniu jest jednak niezły - na akku wychodzi mi 6 -8 razy 1 GB Lexar zawierajacy 110-120 skompresowanych RAWów...

  7. #7

    Domyślnie

    Hm, bez entuzjazmu... Może... Po prostu staram się być rzetelny. Mam takie, a nie inne doświadczenie w eksploatacji I-teca. Nie bawiłem się w jego testowanie. Osiągi I-teca - jak już pisałem - mnie wystarczają. Wybrałem go ze względu na cenę oraz dlatego, że może służyć jako dyktafon.
    Aha - na oryginalnym akumulatorku (assembled in Taiwan, cell made in Japan) pojemność określono jako 1800 mAh, zamienniki Premium Gold mają opis, że pojemność wynosi 2200 mAh - jednak jak to rzeczywiście wygląda?

    A na marginesie, wg mnie to najlepsze są Epsony, ale drogie i chyba u nas trudno dostępne.
    Pozdrówka!
    suchanek108

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •