Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51
  1. #1
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie Car audio jakie?

    Witam serdecznie przemierzając polskie drogi w poszukiwaniu pięknych kadrów trzeba się relaksować słuchając odpowiedniej muzyki. I tak przyszła pora wymienić staruszka Kenwooda który posiada paszczę na kasety na coś lepszego. Przymierzam się do clariona 509. Czy ktoś ma doświadczenie w tej materii?

  2. #2

    Domyślnie

    Kolego napisz ile masz kasiorki na radyjko i jak wyglada twój system glosniki/wzmacniacz itp i jakie masz wymagania co do jednostki

  3. #3
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Już piszę kasiorki dużo nie ma ale ze 700 stów sie znajdzie. Głośniki to oryginalne jakie montują do starej wysłużonej ale w pięknym utrzymaniu Toyoty Corolli GR6 . Wzmaka na razie ani suba nie montuje. Muza jaka popłynie z głośników to w głównej mierze Iron Maiden i temu pokrewne muzykowanie.

  4. #4

    Domyślnie

    Nie wiem jak jest teraz, ale z 2 latka temu jak zaopatrywałem swoje wozidło w taki sprzęt to lubianie w moich kręgach były Helix Dark Blue - dobra jakość za nie wielkie pieniądze. Te głośniki co masz Cie zadowalają?

  5. #5

    Domyślnie

    Witam

    Te helixy mają spory plus, jeżeli nie chcesz montować wzmacniacza, bo on bardzo przyzwoicie zagrają pod radyjkiem. Ja u siebie mam Pioneera DEH 6000UB i bardzo sobie chwale (ma fajny patent na USB, kabel od tyłu radia pociągniey do schowka i z deski pen nie wystaje żaden) co prawda już jakiś czas temu go kupiłem i wtedy zapłaciłem coś koło 600,- teraz jest jedna sztuka na alledrogo za 250 i gość nawet gwarancje daje, no i za resztę dokupiłbyś sobie te helixy.

    Pozdrawiam
    Nikon Canon Zenit i dwa Fiedy

  6. #6

    Domyślnie

    Ogólnie Clarki to muzyczne klocki, niestety nie wiem jak z nowymi modelami, tez posiadam clariona w aucie co prawda hi-endowego le co tam
    ale szczerze, to polecił bym ci starszy model co prawda wygląd mają kiepskawy ale muzycznie są lepiej usytuowane, pytanie tylko czy na fabrycznych glosnikach zauważysz różnice

  7. #7

    Domyślnie

    I jeszcze byś sobie mógł drzwi ładnie wyciszyć, sporo to daje

  8. #8

    Domyślnie

    Wiadomo że gluszenie , instalacja , i takie tam to podstawa , ale tu mamy 700 zł samo gluszenie sredniej jakosci materialem kosztowało by z 500 zł

  9. #9

    Domyślnie

    Sam posiadam i polecam:
    http://www.allegro.pl/item1116610014...i_fi_w_wa.html
    Wszystko w jednym i brzmi bardzo dobrze.
    BT dziala bez problemu (testowane z kilkoma telefonami).
    Uzywam juz jakies pol roku i naprawde jestem zadowolony.
    Fuji: X100, X-Pro1, X-T2

  10. #10

    Domyślnie

    Masz rację, do tego zmiana kabli i już przekraczamy te 700 zł. Nie licząc ewentualnej wymiany przetworników... Ja gdybym się zdecydował na zmianę to raczej kompleksowo, wiadomo że najlepszy efekt będzie po czymś dobrze zrobionym. Ale póki co brak kasy nie pozwala na zmianę audio w świniowozie

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •