Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie .photoblog.pl ochrona wizerunku

    Witam
    Przeglądając .photoblog.pl znalazłem zdjęcie na którym jestem ja, ale to zdjęcie nie podoba mi się bo mam czarną kreską zasłonięte oczy i wyglądam na nim jak kryminalista. Pisałem do autora bloga o usunięcie tego zdjęcia , zgłaszałem nadużycie tego zdjęcia i napisałem na na kontakt .photoblog.pl. Zdjęcie jak wisi tak wisi.
    Macie jakiś pomysł jak ugryźć tę sprawę żeby to zdjęcie znikło. Może ktoś ma lepsze namiary do administracji .photoblog.pl? Macie może jakiś pomysł żeby to rozwiązać.
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    jak masz kreske taka ze ciezko Cie rozpoznac lub wcale nie mozna Cie rozpoznac
    to zdjecie nie koniecznie musi byc usuniete
    ale z doswiadczenia wiem ze rozne portale i strony internetowe reaguja
    szybko na prosbe usuniecia czegos (ja pisalem o zripowanej plycie) podparta
    paragrafem i formulka ze w razie nie spelnienia prosby/zadania zostana podjete stosowne kroki prawne

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Foto7 Zobacz posta
    Witam
    Przeglądając .photoblog.pl znalazłem zdjęcie na którym jestem ja, ale to zdjęcie nie podoba mi się bo mam czarną kreską zasłonięte oczy i wyglądam na nim jak kryminalista. Pisałem do autora bloga o usunięcie tego zdjęcia , zgłaszałem nadużycie tego zdjęcia i napisałem na na kontakt .photoblog.pl. Zdjęcie jak wisi tak wisi.
    Macie jakiś pomysł jak ugryźć tę sprawę żeby to zdjęcie znikło. Może ktoś ma lepsze namiary do administracji .photoblog.pl? Macie może jakiś pomysł żeby to rozwiązać.
    Pozdrawiam
    Jeśli oprócz Ciebie, nikt nie jest w stanie zidentyfikować wizerunku, to zdjęcie nie spełnia kryterium naruszenia dóbr osobistych.
    I w żaden sposób nie zmusisz nikogo do usunięcia.

  4. #4

    Domyślnie

    ale jak pisalem moze sprobowac
    wiekszosc wlascicieli stron, portali itd
    nie chce klopotow, nawet jesli to klopoty urojone

    jescze inna sprawa ze zdjecia nie widzielismy wiec nie wiadomo jak z tym paskiem wyglada
    moze bez trudu mozna go rozpoznac
    Ostatnio edytowane przez marszull ; 06-07-2010 o 14:05

  5. #5

    Domyślnie

    Spokojnie znajomi mnie rozpoznają i mówią , że to wygląda jakbym kryminalistą był.
    Dzisiaj ponowiłem raportowanie do administracji i gościa o usunięcie tego zdjęcia. Ciekawe jak długo to będzie trwało aż zniknie.
    Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Foto7 Zobacz posta
    Spokojnie znajomi mnie rozpoznają i mówią , że to wygląda jakbym kryminalistą był.
    Dzisiaj ponowiłem raportowanie do administracji i gościa o usunięcie tego zdjęcia. Ciekawe jak długo to będzie trwało aż zniknie.
    Pozdrawiam
    Miałem kiedyś sytuacje, ze ktoś na PB miał zdjęcie wykonane przeze mnie i zostało skasowane po bodaj 2 dniach od mojego raportu. Twoja sytuacja jest trochę bardziej skomplikowana może podasz linka do tego zdjęcia to ktoś coś wymyśli.

  7. #7

    Domyślnie

    Wysyłam PW do Ciebie Foto7
    Ostatnio edytowane przez Imago ; 07-07-2010 o 09:05
    Pojawiam się i znikam...

  8. #8

    Domyślnie

    www.photoblog.pl/tomcio/ - to jest photoblog administratora. Może tu do niego napisz?
    Kobieta z Sonnarem też może

  9. #9

    Domyślnie

    Zdjęcia nie ma .
    Imago pomógł , a dla tych co nie znają za bardzo photoblog,pl link do administracji i moderatorów - TU lista

    To teraz spokojnie na urlop a po urlopie trzeba będzie porozmawiać z gościem by takich numerów nie robił w przyszłości

    Pozdrawiam i dzięki za pomoc i zainteresowanie.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Foto7 Zobacz posta
    Imago pomógł
    pomogła
    Pojawiam się i znikam...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •