Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Skończył niedawno 16 lat, zdjęcia robi od roku.

    Mój kuzyn. Mieszka w Niemczech, a konkretnie w Berlinie. Rok temu fotografowałem ślub jego brata (czyli drugiego mojego kuzyna) i z tego co pamiętam chłopak nie był jeszcze zainteresowany fotografią. Wkrótce potem dostał pierwszy aparat - Canon Eos 450D. Od tamtej pory obserwuję jego poczynania i jestem pełen uznania.
    Czemu zamieszczam to na forum? Chciałbym poznać opinie innych ludzi - całkowicie obiektywne -na temat: "Czy ten chłopak ma talent?"
    Dla przykładu zamieszczę link do jednej z jego fotografii: http://www.flickr.com/photos/berlinp...9082/lightbox/

    Pierwszy raz widzę, by ktoś w tym wieku, w ten sposób skomponował kadr...

    Zapraszam do odwiedzenia jego profilu na flickrze: http://www.flickr.com/photos/berlinphotographs/sets/

  2. #2

    Domyślnie

    Nie mogę już edytować. Poniżej zdjęcie wrzucone bezpośrednio (nie wiem czy wszyscy mogą odwiedzać jego profil flickr):


  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacek.gold Zobacz posta
    a co to jest talent?
    Starożytna jednostka miary.



    Podlinkowane zdjęcie podoba mi się szalenie. Opatrzone odpowiednio znanym nazwiskiem, zapewne byłoby niezłym hiciorem. A czy chłopak ma smykałkę (talent) do fotografii? Patrząc na jego zdjęcia w galerii, sposób ich obróbki, kadrowania... śmiem twierdzić, że ma oko i pewne "zacięcie artystyczne". Myślę, że jeśli się nie znudzi czy nawet zrazi fotografią, tylko będzie konsekwentnie (słowo klucz -- z tego miejsca pozdrawiam Cię kochanie ) realizował swoje pomysły... to jeszcze o nim usłyszymy -- i tego mu życzę

    Serdeczności.
    Ostatnio edytowane przez swider ; 26-06-2010 o 01:44
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  5. #5

    Domyślnie

    W wieku 14 lat tak skadrowałem zdjęcie małego pieska na płytach rynku. Poszukam, zreprodukuję, wrzucę. Płyty układały się podobnie, tylko, że zamiast roweru był piesek maleńki i po prawej, nie po lewej stronie. To był aparat PREMIER kompakt na klisze... Fajne czasy...

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    we wszechświecie
    Posty
    198

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o zabiegi techniczne to swietnie ci idzie. Głebie ostrości opanowujesz do perfekcji z tego, co widzę. kadrowanie też ci wychodzi.
    Teraz tylko poszukac swojej ściezki fotograficznego rozwoju i kariera fotografa gwarantowana

  7. #7

    Domyślnie

    Obejrzałem częśc tego portfolia. Są zdjecia słabsze i lepsze, ale z pewnościa autor ma dobry smak i zmysł kompozycji.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •