Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Statyw Benro vs D90, N18-105 i T28-300

    Witam,

    mam pytanie który model Benro wybrać dla sprzętu podanego w temacie ? Chodzi mi głównie o parametr stabilności ... Nie ukrywam, że będę go również używał podczas pieszych wycieczek ... wiec i waga nie jest bez znaczenia.

    Z góry dzięki za info
    DEBATA POLITYCZNA

    Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można

  2. #2

    Domyślnie

    Stabilność - jak najcięższy...

    Wycieczki piesze - jak najlżejszy...

    Benro z serii Travel Angel A268/269 + głowica BH1 (ok.500), lecz lepiej z B1 (ok.700) (lepsza obsługa, większy udźwig). Recenzję znajdziesz w dziale testy.

    EDIT: Ceny takie, bo nie podałeś limitu, a karbonowe wersje droższe są
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki, wygląda ciekawie Chyba zdecyduje się na ten model, a może ma ktoś jeszcze jakąś inną propozycję w tym przedziale cenowym, może być innej firmy.
    DEBATA POLITYCZNA

    Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można

  4. #4

    Domyślnie

    Jeszcze jest odmiana, jakąś 100 droższa, że można zrobić monopod (2681/2691). Tylko cały czas namawiam na głowicę B1 Przy różnicy w cenie między zestawem z BH1 a B1 nie warto brać tańszego KITa.

    EDIT: Test wersji karbonowej C268 + B1 z forum CB.
    Ostatnio edytowane przez adolfik9501 ; 28-05-2010 o 18:05
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  5. #5

    Domyślnie

    Witam, ja jestem szczęśliwym posiadaczem statywu Benro A/C-268M8 z głowicą B1. Używam go do sprzętu D90+18-105+70-300 i chociaż bolało mnie jak wydawałem za niego 800 zł to teraz nie żałuję wydanych pieniędzy - Statyw jest stabilny,bardzo dobrze trzyma aparat, świetnie się składa-naprawdę polecam. Nie wiem tylko czy jesteś w stanie go kupić, bo mimo że widnieje w ofertach sklepów internetowych to naprawdę obdzwoniłem chyba z dwadzieścia różnych sklepów nim w końcu go dostałem, chyba że coś się zmieniło. Pozdrawiam.

  6. #6

    Domyślnie

    Przeczytałem w necie już sporo o tym statywie, opinie w przeważającej większości pozytywne, tak więc czas na zakup, wielkie dzięki za pomoc !
    DEBATA POLITYCZNA

    Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •