Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: łąki...

  1. #1

    Domyślnie łąki...

    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 E FL ED VR

  2. #2

    Domyślnie

    Oh jak ja lubię takie widoczki ...
    Podoba mi się

  3. #3

    Domyślnie

    Tak jak jedynka mi sie podoba tak dwojka juz nie..........to drzewko mi nie gra tak centralnie no i na niebie wpadles w fiolet......

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Tak jak jedynka mi sie podoba tak dwojka juz nie..........to drzewko mi nie gra tak centralnie no i na niebie wpadles w fiolet......
    Zgodzę się z Grzegorzem w 100%. Jedynka ma dobrze skomponowany kadr i fajne kolorki.
    Dwójka faktycznie jakaś taka niezdecydowana. Jak już drzewko w środku, to troszkę większe by się zdało i w kwadracie. A tak sam widzisz . Ptaszek fajny, ale mały. Także ja bym go przegonił .

  5. #5

    Domyślnie

    Jedynka,jakby deko,przeostrzona .WB należy poprawić na obu,na jedynce mniej.
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    1 Kadrowo bardzo przyjemna, na 2 ten ptok wygląda jak syfek na matrycy.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Tak jak jedynka mi sie podoba tak dwojka juz nie..........to drzewko mi nie gra tak centralnie no i na niebie wpadles w fiolet......
    Zdaje mi się, że zazwyczaj z fioletem daje radę, a tu widać, że tak dobrze nie jest, dzięki za uwagi.
    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 E FL ED VR

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Tak jak jedynka mi sie podoba tak dwojka juz nie..........to drzewko mi nie gra tak centralnie no i na niebie wpadles w fiolet......
    zgadzam się i ten fiolet jest intensywny

  10. #10

    Domyślnie

    Tak, dla mnie też 1 .
    Pozdro. Wojtek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •