Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Chwila...

  1. #1

    Domyślnie Chwila...

    ...przed burzą



    mam nadzieję, że dzięki waszym uwagom teraz wyszło chociaż trochę lepiej, zwłaszcza horyzont, nie tknięty.
    Ostatnio edytowane przez darek_d ; 20-05-2010 o 23:22
    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 E FL ED VR

  2. #2

    Domyślnie

    Już na poprzedniej fotografii widziałem bardzo duży potencjał, niemniej delikatnie mocniej skadrowałbym chmurę bo to ona tu gra pierwsze skrzypce – nie zawsze musi być bardzo szeroko
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  3. #3

    Domyślnie

    na poprzednim zdjeciu nie chciałem Ci pisać ze niebo wpada we fiolet ale tutaj stanąłeś na wysokości zadania, wyszło bardzo fajne zdjecie takie warto wsadzić do galerii

  4. #4

    Domyślnie

    ładnie nadciąga....niebo super
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    na poprzednim zdjeciu nie chciałem Ci pisać ze niebo wpada we fiolet ale tutaj stanąłeś na wysokości zadania, wyszło bardzo fajne zdjecie takie warto wsadzić do galerii
    Ja liczę, że za każdym razem jak coś jest do poprawy i może być lepiej to dowiem się o tym, cały czas się uczę i często zapominam o czymś, czasem coś wyjdzie lepiej, czasem...
    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 E FL ED VR

  6. #6

    Domyślnie

    Nieba zazdraszczam

  7. #7

    Domyślnie

    niebo wyszlo gitara , zdjecie calosciowo bardzo fajne

  8. #8

    Domyślnie

    Podoba mi sie wyeksponowane, swietne niebo, ktore zdecydowanie gra tutaj pierwsze skrzypce.
    Mz jest bdb!
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •