Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Wychyl głowę...

    ja wiem, że tu się nic nie dziej ale tematy nadmorskie powodują u mnie brak samokrytycyzmu...


  2. #2

    Domyślnie

    Wiec tak....obrobka....chwalona juz dzis.....dla mnie lekko Photomatixowa, nie wiem jak to robisz ale jest dobrze......jednak kilka ostatnich kadrow jest slabsze niz wczesniejsze.....tak jak bys wykozystal juz te miejscowke......wiem ze sam lubie meczyc ale ostatnie kilka strzalow bylo juz duzo slabszych niz wczesniejsze (mysle o tych sciezkach nad morze).........

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Wiec tak....obrobka....chwalona juz dzis.....dla mnie lekko Photomatixowa, nie wiem jak to robisz ale jest dobrze......jednak kilka ostatnich kadrow jest slabsze niz wczesniejsze.....tak jak bys wykozystal juz te miejscowke......wiem ze sam lubie meczyc ale ostatnie kilka strzalow bylo juz duzo slabszych niz wczesniejsze (mysle o tych sciezkach nad morze).........
    Z tą miejscówką, to jest tak, że jadę kolejno... Zobaczymy co tam jest w dalszej kolejności... To zdjęcie, dedykuję osobom, którym nie jest dane bywać często nad morzem. One powinny wiedzieć o co mi chodziło... Ps. Phtomatix. Wiem, że jest coś takiego ale szczegółów nie znam... Dzięki Greg za uwagi

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nothing Zobacz posta
    Z tą miejscówką, to jest tak, że jadę kolejno... Zobaczymy co tam jest w dalszej kolejności... To zdjęcie, dedykuję osobom, którym nie jest dane bywać często nad morzem. One powinny wiedzieć o co mi chodziło... Ps. Phtomatix. Wiem, że jest coś takiego ale szczegółów nie znam... Dzięki Greg za uwagi
    Nie obrazaj sie.....Photomatix....hmmmm sam nie wiem ale momentami twoje czernie i kontrasty przypominaja mi moje dawne prace ktore wychodzily wlasnie z Photomatixa........stad taka uwaga......ale to tez mozna okreslic twoim stylem
    A co do kadrow....to w takim razie czekam teraz na kolejne

  5. #5

    Domyślnie

    No nie... ja się obrażam...? Tyle się już znamy...? Bardzo sobie cenię wszelkie uwagi... i liczę na kolejne

  6. #6

    Domyślnie

    a mi podobają się takie kolory...

  7. #7

    Domyślnie

    W/g mnie to akurat zdjecia podpada pod kategorie kadrowej porazki - pierwszy plan nie jest jasny, nie wiadomo o co tam chodzi, jaki byl sens takiego kadru, co uzasadanie tu horyzont w polowie ujecia i dlaczego ow horyzont jest krzywy.....

  8. #8

    Domyślnie

    tak jak bys wykozystal juz te miejscowke
    Dobrze gadasz,ale gdybyś to jeszcze napisał jak ....."biały człowiek".....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    tak jakbyś wykorzystał już te miejscówkę
    Trochę tak

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    ... dlaczego ow horyzont jest krzywy.....
    Ups... faktycznie deko leci. Jak ja to pomierzyłem...? Dlaczego taki kadr...? Nie chcę dorabiać wątpliwej ideologii, do tego pstryczka. Mam fioła na punkcie wszelkich ścieżek i miejsc, które docierają lub bezpośrednio graniczą z morskim brzegiem. Jeszcze dobrze nie widzę tafli wody ale za chwilę już tam będę... Ta chwila jest największym smaczkiem i lubię ją przeciągać... Mocuję się z tym tematem od zawsze z mniejszym lub większym powodzeniem. Raczej z mniejszym...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •