Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1

    Domyślnie Nikon D3000 i zdjęcia w klubach ? Pomoc

    Witam ! Tak jak w temacie, mam ograniczony budżet na aparat 1800 zł, za te pieniądze moge mieć już nowego NIkona D3000 i obiektyw 18-105 vr. Chciałem się dowiedzieć czy takie aparat poradzi sobie na robieniu zdjęć np w klubie dyskotekowym ? Gdzie jak wiadomo panuję różne warunki świetlne itp. ? No i moje pytanie czy potrzeba by była do tego jeszcze lampa błyskowa dla osiągniecia lepszych efektów ?

    Ps. jestem nowy na forum więc prosze o wyrozumiałość.

  2. #2

    Domyślnie

    do tego typu fot to wg mnie bez lampy ani rusz

  3. #3

    Domyślnie

    Jaką lampe polecasz ?

  4. #4

    Domyślnie

    Aparat sobie poradzi,natomiast obiektyw jest trochę ciemny,lampa jak najbardziej sie przyda,może być SB600
    D700,Samsung NX1/NX300,30/2,20/2,8,16/2,4,Samyang12/2,N.35-70/2.8D,N.70-200/4G VRIII,Samyang 85/1,4,SB800

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dav3 Zobacz posta
    Witam ! Tak jak w temacie, mam ograniczony budżet na aparat 1800 zł, za te pieniądze moge mieć już nowego NIkona D3000 i obiektyw 18-105 vr. Chciałem się dowiedzieć czy takie aparat poradzi sobie na robieniu zdjęć np w klubie dyskotekowym ? Gdzie jak wiadomo panuję różne warunki świetlne itp. ? No i moje pytanie czy potrzeba by była do tego jeszcze lampa błyskowa dla osiągniecia lepszych efektów ?

    Ps. jestem nowy na forum więc prosze o wyrozumiałość.

    Oczywiście lampa, ale zapytam: zdajesz sobie sprawę z przewidywanych efektów ? Moim zdaniem na rozświetlenia tła nie masz co liczyć - czyli tylko osoby, a nawet raczej ich twarze.

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  6. #6

    Domyślnie

    ogólnie to chodzi mi aby o robienie zdjęć osobą od pasa w górę nie o żadne tam super efekty, ma to po prostu ładnie wyglądać Także chce się upewnić co mi do tego jest potrzebne i czy obiektyw da rade.

  7. #7

    Domyślnie

    Lampa to podstawa w takiego typu fotografiach! Osobiście uważam, że d3000 może sobie nie poradzić z tego typu fotografią, ale widzę, że budżet Tobie nie pozwala na coś lepszego.

  8. #8

    Domyślnie

    Dlaczego nie poradzi sobie ?

  9. #9

    Domyślnie

    A czy wykorzystasz podczerwień lampy w tej ciemnicy ?
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  10. #10

    Domyślnie

    Ciemnicy tzn ? Nie zadziała poprawnie jeśli będzie zupelnie ciemno czy jak ?

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •