Close

Strona 3396 z 3840 PierwszyPierwszy ... 2396289632963346338633943395339633973398340634463496 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 33 951 do 33 960 z 38394
  1. #33951

    Domyślnie

    A moja mieścina leży nareszcie na Śląsku

    Ta "mapka" chodziła mi po głowie od jakiegoś czasu. Teraz jak patrzę to można ją bardziej podrasować aby bardziej była podobna do oryginału. No cóż, morze kiedyś powtórzę.
    A z przedłużonego weekendu to bardzom rad z wycieczki na Łopień i Mogielnicę. Zwłaszcza jak szedłem z młodą na Mogielnicę to widoki były przednie a i pogoda była bardziej niż zacna.

  2. #33952

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Ha do pracy dziennie mam 20 więc co to 30 ha postaraj się bardziej, od razu celuje w 50km tylko niech się trochę CIEPLEJ zrobi
    @siemalysy czyli ziomek he he no ja w piłkę nie kopałem tam ale na kajaki się zapisałem i parę razy byłem potem wyprowadzka...
    wystarcz jeden km żeby Ci się ciepło zrobiło A 50 km mój rower raczej nie ogarnie. To by było ponad 2200 przewyższenia minimum...
    a mój robi około 1850.

  3. #33953

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    ...

    To jeden z powodów czemu faceci żyją krócej. Znam kilka lasek co potrafią tempo trzymać z facetami nawet na podjazdach, a jak przychodzi do zjazdu to zaczyna być mega problem. Nawet szosowo zjeżdżają wolniej, bo tam gdzie facet odpuści, bo nachylenie takie między 50, a 60 km/h, łuki łagodne, ruch mały, to można się bujać. Kobieta szybciej zagotuje płyn hamulcowy niż odpuści całkiem i użyje hebli tylko tam gdzie to konieczne. Na MTB jest gorzej, bo tam dochodzi jeszcze teren. Nawet Majka Włoszczowska, jak sobie twarz obiła na treningach przed IO w Sydney OIDP, to potem przyznała, że musiała zjazdy potrenować i się przełamać. Ja sam nie jestem żaden zjazdowy madierfakier, ale bardzo rzadko zdarza mi się sprowadzać rower.
    Coś w tym jest Ja zjeżdżam tak jak umiem, często trochę wolniej niż można by było. Nie lubię szybkich zjazdów przez wioski, bo nie wiadomo z której bramy jakiś burek wyskoczy

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Nie to żebym Cię trolował, czy coś, ale 6 latek bez baterii zrobił dzisiaj 37 KM
    ...
    Ładnie Twoja młodzież kręci na rowerkach Brawo

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Wczoraj pojechałem na trasę, która zacząłem robić w zeszłym roku w czerwcu. Wtedy w połowie się okazało, że pękło mocowanie tylnego hebla to wróciłem najkrótszą drogą.

    ...
    Tomek, rozkręcasz się. Już gruby trip zrobiłeś. Wskazówka "przewyższeniomierza" dobiła prawie do dwóch tysi Ładnie

    Cytat Zamieszczone przez elmo Zobacz posta
    Zacne wycieczki. Graty.

    Ja wczoraj zabiłem jedną szprychę w tylnym kole szosy. Ostatnie 40 km wracałem z "duszą na ramieniu" - na szczęście nie musiałem wzywać wsparcia samochodowego i jakoś dotoczyłem się na chatę.
    Kawał Polski przejechałeś Ładnie trasa na mapie wygląda

  4. #33954

    Domyślnie

    @siemalysy dzięki dla nich to są duże wyczyny, dla starszego już mniej, bo jest mocno aktywny. Staram się pilnować, żeby nie zalegli przed elektroniką a potem obudzili w dorosłym życiu grubi, nieudolni fizycznie z chipsami i cola oglądający kiepskich na Polsacie.

    Starszego bardziej męczyłem, młodszy jak miał 2 latka stracił możliwość chodzenia na pewien czas z powodu poważnej choroby, uczyliśmy się tego od nowa. Na niego więc uważam nieco bardziej, nie mniej jednak nie ma siedzenia w domu przed kompem, telefonem itp
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  5. #33955

    Domyślnie

    Sebastian, od czegoś trzeba zacząć. Teraz duże wyczyny, za chwilę może być tak, że dużym wyczynem będzie dla Ciebie pojechać z nimi.
    Choć, wiadomo, cyfrowy świat kuszący wielce.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  6. #33956

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez patronat Zobacz posta
    Da się zrobić. Z tym, że trzeba oszukiwać. Masz możliwość wyliftowania albo na Szyndzielnie albo na Skrzyczne albo na Małe Skrzyczne. Zejdzie 400 metrów przewyższenia a i tak zmęczysz się grubo. Jeśli mogę doradzić: trzymaj się albo Bielska albo Szczyrku - nie łącz. Zarówno na Szyndzielnie- Klimczok masz wpierdziel, tak samo Skrzyczne.

    Jak jedziecie większą ekipą z kobietami zróbcie sobie Skrzyczne z Doliny Zimnika i Malinowską Skałę z powrotem po drugiej stronie doliny. Jak chcesz skosztować trialsów to Kozia jest wystarczająca w 100% w skali europejskiej. Jak widokowo to z Brennej na Błatnią. Trochę możliwości jest
    Co masz na myśli pisząc oszukiwać?

    Generalnie w sobotę pogoda ma być kiepska, raczej nie do jazdy, mam na myśli przyjemną jazdę. Dlatego, może jutro sam pojadę, bo ewentualni współtowarzysze pracują.


    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    @siemalysy dzięki dla nich to są duże wyczyny, dla starszego już mniej, bo jest mocno aktywny. Staram się pilnować, żeby nie zalegli przed elektroniką a potem obudzili w dorosłym życiu grubi, nieudolni fizycznie z chipsami i cola oglądający kiepskich na Polsacie.

    Starszego bardziej męczyłem, młodszy jak miał 2 latka stracił możliwość chodzenia na pewien czas z powodu poważnej choroby, uczyliśmy się tego od nowa. Na niego więc uważam nieco bardziej, nie mniej jednak nie ma siedzenia w domu przed kompem, telefonem itp
    Krok po kroku. Najważniejsze to zaszczepiać w dzieciach chęć do ruszania się. Czy to rower, bieganie, piłka, czy cokolwiek innego

  7. #33957

    Domyślnie

    Jedź Michał, chyba, ze czekasz aż będzie ciepło. :P
    Ja jutro też jadę. Trochę mnie wyrolowały KD, bo myślałem, że połączenie do Forst jest codzienne, a to tylko weekendowa sprawa. Wczoraj akurat jak zajechałem na moją stację to ten ciapong jechał, ale widać jeszcze wczoraj było jeszcze w ramach majówki.
    Nic to, jadę do Zgorzelca pyknąć pętlę po Niemczech. Lajcik raczej, choć ClimbPro pokazuje jakieś zmarszczki.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  8. #33958

    Domyślnie

    Mam na mysli uzycie wyciagow.

  9. #33959

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Jedź Michał, chyba, ze czekasz aż będzie ciepło. :P
    Ja jutro też jadę. Trochę mnie wyrolowały KD, bo myślałem, że połączenie do Forst jest codzienne, a to tylko weekendowa sprawa. Wczoraj akurat jak zajechałem na moją stację to ten ciapong jechał, ale widać jeszcze wczoraj było jeszcze w ramach majówki.
    Nic to, jadę do Zgorzelca pyknąć pętlę po Niemczech. Lajcik raczej, choć ClimbPro pokazuje jakieś zmarszczki.
    Baw się dobrze
    Jutro ma być ciepło. 16-17 °C na dole i 10°C na górze, więc znośnie Na podjeździe i tak będzie gorąco

    Cytat Zamieszczone przez patronat Zobacz posta
    Mam na mysli uzycie wyciagow.
    Oj nie... Tak myśllałem, że o takie "oszustwo" chodzi To ma być trip górski, z widokami, z litrami wylanego potu i pieczeniem mięśni Robiłem już tripy 2k up, jednak zawsze później jak już byłem bardziej wjeżdżony

  10. #33960

    Domyślnie

    Piękne traski panowie, pogoda mnie roluje bo jeno w sobotę mam czas. No cóż czeba jechać, nie ma rady.

Strona 3396 z 3840 PierwszyPierwszy ... 2396289632963346338633943395339633973398340634463496 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •