Close

Strona 2010 z 3839 PierwszyPierwszy ... 101015101910196020002008200920102011201220202060211025103010 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 20 091 do 20 100 z 38390
  1. #20091

    Domyślnie

    Potrzebny jest bagażnik jako baza to wiadomo ;p (nie każdy bagażnik dachowy jest mocowany do relingów, to określa marka i model pojazdu)
    Nikon Fx

  2. #20092

    Domyślnie

    No tak, ale jak masz mocowanie bazowego do dziur w dachu to rozstaw może nie pasować do roweru. Przy relingach dopasuje bez problemu.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  3. #20093

    Domyślnie

    Zgadza się ale nie każdy bagażnik mocowany do dachu bez relingów jest mocowany w punkt, są profile gdzie mocowanie możesz regulować
    ale trafna uwaga :P
    Nikon Fx

  4. #20094

    Domyślnie

    To nie widziałem takich cudów. Ja mam zwykle thule i tam albo w punkt albo w reling

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  5. #20095

    Domyślnie

    Dzieki. Ja bedę miał bagaznik mocowany do rantu (prawdopodobnie) więc nie ma problemu. taki minimalizm jest spoko.
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  6. #20096

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez glisek Zobacz posta
    To nie widziałem takich cudów. Ja mam zwykle thule i tam albo w punkt albo w reling
    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Grzechu przykład dachu z zabudowanym profilem T - łapę bagażnika możesz zablokować w dowolnym miejscu

    I bagażnik o ktorym pisze Damian:
    Nikon Fx

  7. #20097

    Domyślnie

    A wingbar edge ktoś posiada?

  8. #20098

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MadOnion Zobacz posta
    Grzechu przykład dachu z zabudowanym profilem T - łapę bagażnika możesz zablokować w dowolnym miejscu
    noo tak... ale to klasa premium ja używam samochody w niższych wersjach

    Cytat Zamieszczone przez chudeusz Zobacz posta
    A wingbar edge ktoś posiada?
    mam wingbar ale nie edge tylko 691. Profil ma ten sam co edge, ale wystaje na boki.
    Faktycznie jest cichszy niż inne modele profilu i to dużo cichszy.
    Natomiast z uchwytem 598 możesz mieć problem taki, że da się go zamontować tylko na rowku T, nie da się zamontować na tych obejmach, bo są za krótkie. Na szczęście teraz w zestawie z 598 powinny być oba mocowania i śrubka T i obejma.
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  9. #20099

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chudeusz Zobacz posta
    A wingbar edge ktoś posiada?
    Ostatnio montowałem u mojego chlebodawcy ; ) - chwalił sobie cenę


    Grzechu zdaje się, że uchwyty rowerowe do belek alu montuje się w profil T, natomiast do belek stalowych poprzez obejmę.
    Ostatnio edytowane przez MadOnion ; 19-01-2017 o 14:35
    Nikon Fx

  10. #20100

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MadOnion Zobacz posta
    Ostatnio montowałem u mojego chlebodawcy ; ) - chwalił sobie cenę


    Grzechu zdaje się, że uchwyty rowerowe do belek alu montuje się w profil T, natomiast do belek stalowych poprzez obejmę.
    Belki stalowe to tylko obejmami, te jakowate można tak i tak, a aero edż tylko w rowek
    Boxa od biedy, jak się pokombinuje idzie też zamontować na aero, ale box ma takie jakby kleszcze i są one deko szersze więc łapią, ale 598 już nie.
    Z drugiej strony czasami można zobaczyć pacjętóff na autostradzie z boxami przypiętymi pasami do bagażnika


    A z innej beczki. Pojechałem dzisiaj z Krzychem i jeszcze dwoma kumplami w lasy na rowerzach i złapałem kapcia. Nic wielkiego, ale jechać się nie dało.
    Po powrocie na 4 kołach do domu sprawdzam co się stało z oponą (zalana mlekiem) i zauważyłem, że wyciek powietrza nie jest od kontaktu z jakimś ostrym elementem, tylko mi się ona ta opona przetarła na rancie, przy obręczy. Wygląda to tak jakby guma w jednym miejscu pękła zmęczeniowo, no a osnowa powietrza nie utrzyma. Do tego doszła mała ilość mleka, niska temperatura i niestety musiałem wzywać pomoc. Szkoda, bo fajnie się dzisiaj jechało po lasach po ciemnicy.
    Lampki Szymonego dają radę, jak włączył długie światła, to się śnieg na drzewach topił
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

Strona 2010 z 3839 PierwszyPierwszy ... 101015101910196020002008200920102011201220202060211025103010 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •