Close

Strona 1447 z 1500 PierwszyPierwszy ... 4479471347139714371445144614471448144914571497 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14 461 do 14 470 z 14993
  1. #14461
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Albo kup modne ostatnio wtyczki magnetyczne, która zostaje w fonie, bardzo fajny wynalazek.

  2. #14462

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Kupiłem Mi9, cudeńko. Jednak bateryjka nieco słabawa, więc doładowywać trzeba. A częste wtykanie ładowarki do telefonu może poluzować czy uszkodzić w końcu gniazdo w telefonie.
    Mam pytanko o mocne ładowarki indukcyjne. Coś polecacie? Coś koło 15-20 W, jak najtańsze. Może z Ali cz Gearbest?
    W piątek lub poniedziałek dojdzie do mnie ladowarka. Dam znać jak działa

  3. #14463

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Albo kup modne ostatnio wtyczki magnetyczne, która zostaje w fonie, bardzo fajny wynalazek.
    poszukam czegoś, co obsługuje Quickcharge.

    Cytat Zamieszczone przez rychu_cmg Zobacz posta
    W piątek lub poniedziałek dojdzie do mnie ladowarka. Dam znać jak działa
    Czekam zatem. A jaką moc ma Twoja ładowarka?
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  4. #14464

  5. #14465
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Te chińskie ładowarki to poczytajcie sobie jak działają w testach czy na yt bo to taki sam szmelc jak powerbanki z chin.

  6. #14466

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    poszukam czegoś, co obsługuje Quickcharge.
    A dlaczego nie kupisz od tego samego producenta, co telefon? Mi Wireless Charging Pad

  7. #14467
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ja sobie zamówiłem taki, jak dojdzie kiedyś i zrobię test to napiszę czy nadal UMI jest dobre.

  8. #14468
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Kupiłem Mi9, cudeńko. Jednak bateryjka nieco słabawa, więc doładowywać trzeba. A częste wtykanie ładowarki do telefonu może poluzować czy uszkodzić w końcu gniazdo w telefonie.
    Mam pytanko o mocne ładowarki indukcyjne. Coś polecacie? Coś koło 15-20 W, jak najtańsze. Może z Ali cz Gearbest?
    USB-C jest zupełnie inaczej zbudowane od poprzednika. Raczej bym się nie martwił o trwałość. Natomiast żadna ładowarka bezprzewodowa nie ma podejścia do szybkiego ładowania po kablu. Chyba, że robisz np. w biurze gdzie masz możliwość częstego odkładania słuchawki w jedno miejsce.

    Przy okazji, zainstaluj sobie GCam do obsługi aparatu. W porównaniu z fabrycznym softem różnica w jakości to przepaść. Więcej tu >> https://pl.xiaomitoday.it/gcam-mod-s...stallarla.html
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  9. #14469

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    USB-C jest zupełnie inaczej zbudowane od poprzednika. Raczej bym się nie martwił o trwałość. Natomiast żadna ładowarka bezprzewodowa nie ma podejścia do szybkiego ładowania po kablu. Chyba, że robisz np. w biurze gdzie masz możliwość częstego odkładania słuchawki w jedno miejsce.

    Przy okazji, zainstaluj sobie GCam do obsługi aparatu. W porównaniu z fabrycznym softem różnica w jakości to przepaść. Więcej tu >> https://pl.xiaomitoday.it/gcam-mod-s...stallarla.html
    przy usb-c gromadzi się kurz w gnieździe i po paru miesiącach trzeba go wydrapać bo ładowarka zaczyna nie łapać

  10. #14470

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez artur0372 Zobacz posta
    Macie jakieś doświadczenia (dobre lub złe) z PREMIUM MOBILE?
    Mam premium mobile od prawie 2 lat. Przez cały ten czas żadnych problemów. Pół roku temu przeniosłem też numer żony. Jestesmy zadowoleni. Jakbyś miał jakieś pytania, pisz.

    Wysłane z Mate 10 Pro
    Zagripowane D90 + Sigma 17-50 f2.8 + SB900 + Nissin Di622

Strona 1447 z 1500 PierwszyPierwszy ... 4479471347139714371445144614471448144914571497 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •