Close

Strona 1348 z 1500 PierwszyPierwszy ... 34884812481298133813461347134813491350135813981448 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13 471 do 13 480 z 14993
  1. #13471

    Domyślnie

    Nie zgodze sie.

    Jakie nowe telefony z WP zostaly zaprezentowane w tym roku? Jaki jest udzial WP w rynku?

  2. #13472

    Domyślnie

    Procentowo WP to 07% rynku, czarno widać przyszłość, ba Microsoft promuje swoje produkty dla Androida i iOS, to niestety świadczy o tym że nie mają koncepcji jak klienta przyciągnąć do swoich telefonów z Windows.

  3. #13473

    Domyślnie

    Nie maja i nie chca miec. Niestety.

  4. #13474

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Matt. Zobacz posta
    Duzo moich znajomych przesiadlo sie na WP i po tygodniu wracali na androida wlasnie ze wzgledu na brak aplikacji wiec wiem o czym mowie sam nie faworyzuje androida bo sam chyba przesiade sie na Iphone ze wzgledy ze posiadam juz tableta od Apple i jest poprostu latwiej sparowac oba uzadzenia WP to niestety zamkniety system z brakiem aplikacji i developerow zewnetrznych chcacych tworzyc cokolwiek na ten system i juz tak zostanie

    Sent from my LG-H815 using Tapatalk
    Ale co mnie inni? Ja jestem zadowolony z WP, inni z Androida i niech tak zostanie...

  5. #13475

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarzd3100 Zobacz posta
    Ale co mnie inni? Ja jestem zadowolony z WP, inni z Androida i niech tak zostanie...
    Ale ja nie kazalem przechodzic na androida najwazniejsze zeby system odpowiadal danej osobie

    Sent from my LG-H815 using Tapatalk

  6. #13476

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Matt. Zobacz posta
    Ale ja nie kazalem przechodzic na androida najwazniejsze zeby system odpowiadal danej osobie

    Sent from my LG-H815 using Tapatalk
    Coś w tym chyba jednak jest, że liczba użytkowników Androida i IOS jest o kilka rzędów wielkości większa od WP.
    Dla mnie nie do przejścia był brak aplikacji bankowych, brak aplikacji Vodafone, Gumtree; inne jak eBay czy FB zawsze krok lub dwa za ich odpowiednikami z innych system, brak alternatywnych do IE przeglądarek.
    Microsoft zaczyna się coraz bardziej angażować w rynek mobilny jako firma softwarowa, sorki ale kilkaset tysięcy zadowolonych użytkowników nie utrzyma na rynku całego systemu, tutaj trzeba setek milionów...
    FujiLove again and again...

  7. #13477
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Tzn ich angażowanie się może jest ale co do smartphonów to już na początku tego roku ogłosili że kończą rozwijanie i produkcje w 2017 roku, ostatnie ich produkty to będą jakiś model z pełnym win10 co było zapowiadane już rok temu.
    Podobnie jest z rozwijaniem win10 mobile, któremu kończy się wsparcie jeszcze w tym roku, nawet nie otrzyma update jaki ma być na pełnej wersji niedługo.
    Dlatego wspominałem o tym że przechodzi do historii.

  8. #13478

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Tzn ich angażowanie się może jest ale co do smartphonów to już na początku tego roku ogłosili że kończą rozwijanie i produkcje w 2017 roku
    Czyli co po 2017? Licencjonowanie WP10 innym producentom? Dotychczas mało kto się garnął do produkcji słuchawek z tym systemem...
    FujiLove again and again...

  9. #13479
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Wszystkie zapowiadane bardziej zaawansowane słuchawki nie będa miały premiery, a zapowiadanych na pełny win10 było aż 12 modeli, zostały niedobitki i chińszczyzna.
    Dobrze to widać w planach insider preview na ten rok gdzie znikły tematy mobilnego win10.

    Ja mocno byłem napalony w tamtym roku na słuchawkę z pełnym win10, jednak wyszło jak wyszło, ostatnie ciekawe rzeczy to były chińskie tablety Chuwi z pełnym win10, działa to świetnie, sam na tym instalowałem subiekta, pełny office itp, jak dla mnie to była rewelacja w stosunku do androidowych tabletów, na które nie było nic konkretnego właśnie w temacie subiekta, a jak było to cena rozwalała, a tu prawie każda aplikacja działa, no ale cóż, jak microsoft się wycofuje to wszystko padnie szybko.

  10. #13480

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Telefon obecnie to element naszego wyglądu, nie dziwią w Polsce nadal brudne buty i ubranie szmaciarza, a fon wyglądający jak zużyta cegła nie każdemu odpowiada, na szczęście coraz więcej ludzi przykłada do wyglądu znaczenie i dba o siebie, ja jestem estetą i gadgety kupuje ładne i dlatego często nie mam tych najbardziej trendy bo są brzydkie.
    Iphone włożony do chińskiego silikonowego etui i obowiązkowym wycięciem na logo to jest szczyt tandety. Telefon to rzecz codziennego użytku kilka miesięcy i kupuje się nowy. Nie ma się co przejmować jego wyglądem.

Strona 1348 z 1500 PierwszyPierwszy ... 34884812481298133813461347134813491350135813981448 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •