Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
  1. #1

    Domyślnie Najlepsza lustrzanka roku 2009


  2. #2

    Domyślnie

    I zaraz się zacznie

  3. #3
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    nagrody jak nagrody można sie czepiać ale zdjęcia z wręczenia nagród powinny być wzorowe! w końcu gdzie mają być prezentowane dobre zdjecia jak nie na takich stronach? a to co z komórki?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    nagrody jak nagrody można sie czepiać ale zdjęcia z wręczenia nagród powinny być wzorowe! w końcu gdzie mają być prezentowane dobre zdjecia jak nie na takich stronach? a to co z komórki?
    Może z najlepszej lustrzanki?
    czarne puszki, brudne słoiki, granaty, jakieś kable, elektroniczne ustrojstwa, błyskające cosie i metalowe tyczki coby się podeprzeć można było

  5. #5

    Domyślnie

    A mnie najbardziej przygnębia prowadzący: ubrany w jakąś 'dziwną' koszulę, mało elegancką kurtkę i trampki. Wstyd na maksa. Wygląda jakby go ktoś wyciągnął z warsztatu samochodowego.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michał Jędrak Zobacz posta
    A mnie najbardziej przygnębia prowadzący: ubrany w jakąś 'dziwną' koszulę, mało elegancką kurtkę i trampki. Wstyd na maksa. Wygląda jakby go ktoś wyciągnął z warsztatu samochodowego.
    A ja myślałem że to jakiś naoczny gość, który się wbił w kadry

    A tak na marginesie to sam robię dużo błędów ortograficznych, ale żeby już w pierwszym zdaniu i przy takim ważnym wydarzeniu napisać "Czyrelników", zamiast Czytelników to już chyba obraza dla tych "Czyrelników".
    “Fotografując staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył.”
    Robert Bresson

    Moja mała galeria.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jurandw Zobacz posta
    A tak na marginesie to sam robię dużo błędów ortograficznych, ale żeby już w pierwszym zdaniu i przy takim ważnym wydarzeniu napisać "Czyrelników", zamiast Czytelników to już chyba obraza dla tych "Czyrelników".
    Może chodzi o czytelników z czyrakami?
    Krzysztof Paszkiewicz

  8. #8

    Domyślnie

    cala polska na niego patrzy a on w kurtce (policyjnej, ochroniarskiej?), spodniach w kant i adidaskach
    Dobrze, ze nie w swetrze zamast tej kurteczki bo to juz by bylo mega kombo. Laska wreczajaca statuetki odwalona a on w adidaskach, troche smieszne jakby nie patrzyc.

  9. #9
    Oszczędny w słowach Awatar Mikee
    Dołączył
    09 2009
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    142

    Domyślnie

    No to czekamy na dyskusje typu Nikon czy Canon.

  10. #10
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    527

    Domyślnie

    No i czego się spodziewaliście??
    Sony Alfa - celebrytka marketingu
    (żeby nie powiedzieć gwiazda)

    Mnie jednak urzekła ta poręczna domowa kamerka za ok 40k
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •