Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie hurtownia piasku

    Proszę o jak najwięcej uwag, dopiero się uczę - w zasadzie to moje pierwsze obrobione zdjęcie i pierwsze do którego się przyłożyłem bardziej niż [pstryk] [pstryk]


  2. #2

    Domyślnie

    No wiec, troszke slabo, glownie za sprawa kadru, za duzo tam wszystkiego, krzaki, lyse drzewa itp. Popracuj nad klarownoscia sceny, niemcy mawiaja "mniej znaczy wiecej", to mozna zastosowacc tez w krajobrazie, tutaj jest balagan, dodatkowo brak ciekawego swiatla i calosc sklada sie na niezbyt ciekawa fotografie.

  3. #3

    Domyślnie

    No właśnie wiedziałem, że coś z kadrem ... jednak ciężko się ustawia, szczególnie gdy dookoła same takie trawska to ciężko czegoś nie złapać. Rozumiem, że ten jest za szeroki + te centralne krzaki zasłaniają dół silosów ?

    A co wg Ciebie znaczy brak ciekawego światła ? Próbować złapać te silosy jak są podświetlone między chmurami, czy manipulacja ekspozycją do tego stopnia, żeby wydobyć promienie słoneczne przebijające się przez chmury ...

    Jednak wybrać coś ciekawego jak się ma około 1h czasu nie jest tak łatwo ;/ Zdjęcie robione w sobotę, zobaczyłem czyste niebo, więc się wybrałem ... niestety po dojechaniu na miejsce już nie było tak ciekawie.

  4. #4

    Domyślnie

    Jeden z zaklinaczy obrazów mawiał - jeśli coś w kadrze wyglada nieciekawie to znaczy ze jesteś za daleko przemysl to i się nie poddawaj.
    Pozdrawiam: Camrak
    Down Under - the place to be!

  5. #5

    Domyślnie

    Tak z ciekawości gdzie taką fabrykę otworzyli wyglada jabby na terenach ochronnych

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez camrak Zobacz posta
    Jeden z zaklinaczy obrazów mawiał - jeśli coś w kadrze wyglada nieciekawie to znaczy ze jesteś za daleko przemysl to i się nie poddawaj.
    Co fakt to fakt Jak nadejdzie weekend to postaram się ponownie tam zawitać o ile pogoda pozwoli. W tygodniu niestety brak czasu w odpowiednich godzinach - może za miesiąc, dwa.

    sadow, teren nie jest zamknięty, a ta część warszawy to Odolany, torowiska, pociągi, żwiry, (noclegownia ) Od strony Woli dużo hurtownii swego czasu tam było - teraz nie wiem co jest. W weekendy niby jest zakaz ruchu o ile ktoś jest zmotoryzowany, ale "z buta" na pewno tam można wejść.

    OT:
    Dla jeżdżących po Wawie w godzinach szczytu mogę zdradzić że jest to świetny skrót na ominięcie korków Prymasa Tysiąclecia lub/i wiadukt na Włochach. Niestety po ostatniej zimie wypaczyła się jezdnia, więc jest tragicznie ... ale ja nadal twardo tędy jeżdżę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •