Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1

    Domyślnie Dama - Krytyka mile widziana :)

    1. Dama



    Jak zwykle komentarze i krytyka mile widziane

    Pierwsza sesja z Fuji S5 jestem mega zadowolony z tego sprzętu
    O wiele lepiej sie pracuje niż z S3 chociaż brakuje gripa... ale można dokupić więc pewnie niedługo zostanie to uczynione ^_^

    W S3 bałem się JPGów i tylko Rawy leciały... teraz puszczam RAW+JPG i powiem wam ze są naprawdę zacne

  2. #2

    Domyślnie

    trochę niedociągnięć obróbkowych jak na mój gust:
    idąc od napisu w górę w pewnym miejscu widać kawałek nie usuniętego włosa no i przy prawym brzegu zdjęcia to takie ? nie wiem co - kawałek innej osoby stojącej za modelką?
    a poza tym się podoba
    U born unique don't die as a copy...

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki niestety przemęczony jestem ostatnio i czasem już nie widzę takich baboli niedoróbkowych...

  4. #4

    Domyślnie

    Pięknie kolory zagrały.
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  5. #5

    Domyślnie

    Nie lubię takich zdjęć osobiście. Kolorowo, pstrokato, makijaż według mojego chłopskiego oka fatalny - nie lubię dosłowności, wyrazistości do bólu, podkreślonych ostrym światłem i kontrastową obróbką. Wolę kobietę pokazaną subtelnie, w bardziej naturalnych odcieniach, a nie umalowaną w barwy wojenne. Owszem, taki styl akceptuję, ale w zupełnie innych zdjęciach. Moda, glamour, reklama - tam gdzie gra to z całym kadrem i jakoś się komponuje. Z liniami tła, z układem ciał, kształtami, fakturami, wizją. Taka paleta kolorów oraz zestawienie elementów tła, ubioru, makijażu, kojarzy mi się z męskim punktem widzenia i trochę disco-polo. Czerwone buciki, czerwone usta, czerwone korale...

    Natomiast zdecydowanie polecam wersję czarno-białą tego zdjęcia. Odpowiednio zrobiona, wygląda naprawdę nieźle.

  6. #6

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o mnie to faktycznie ten włos o którym pisze missbizarre mozna bylo usunąć. Kolorki nawet nawet, tylko nie podobają mi się rozchylone usta. Gdyby zamknęła, byłoby ok
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  7. #7

    Domyślnie

    mOSAd bardzo mocne słowa, ale nie zgodzę się z nimi no ale cóż, jak to mówią, gust jest jak tyłek... robie pod swój i raczej nie mam zamiaru włazić w czyjś

    remmiksson no mi też niestety nie podobają się niedociągniecia ale cóż poradzić. wersji już nie będę zmieniał, będę fair wobec komentujących

  8. #8

    Domyślnie

    Fatalna perfekcja.
    Przekontrast i przeostrość połączona z przekolorem.
    Perfekcja techniczna trudna w odbiorze.

    Na reklamę tak. Portret nie.
    „Inteligencja kilku osób nigdy się nie sumuje. Głupota zawsze.” Docentx.
    --EIZO--

  9. #9

    Domyślnie

    yyy ołkej... teraz to juz nie wiem co powiedzieć...

  10. #10

    Domyślnie

    słabo
    D700 + N 35 1.8, N 50 1.4, N 85 1.8, N 24-70 2.8
    5D + 85 1.8
    Pentacon six Biometar 80 2.8, Sonnar 180 2.8

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •