Close

Strona 403 z 1536 PierwszyPierwszy ... 3033533934014024034044054134535039031403 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 021 do 4 030 z 15354
  1. #4021

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    Co polecę, co polecę? Może byś się tak Sokoła zapytał co sądzi?
    hmm co sądzę? Gdyby był pomarańczowy... to mógłbyś brać nawet się nie zastanawiać. Wiadomo, pomarańczowe najszybsze

    CHŁOPAKI ! WRÓCIŁEM ! Pierwsza moja wycieczka po kupnie - Dziś byłem (po kolei), Mikoszewo, Sztutowo (obóz koncentracyjny), Stegna, Krynica Morska Droga taka sobie E7 w połowie w budowie, wąsko i ograniczenia, jak zjechałem z E7 jeszcze gorzej...
    Ogólnie, bardzo silny wiatr, całe moto mi chodziło w lewo i prawo, lipa. A jechałeś ze średnią prędkością 70-80 a poza E7 50-60...

    Pierwsze testy z kamerką na kasku zaliczone, kamerka nie odpadła, wytrzymała przejazd z Krynicy do Stegny od Sopotu do Mikoszewa jechałem z jakimś kolesiem na Bandicie, później zawrócił bo musiał do pracy jechać.

    SUPER EXTRA ! dokładnie 201 km
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  2. #4022
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    I tak trzymać!
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #4023

    Domyślnie

    zrobiłem dziś 200 km na moto, wolno, przyjemnie, z przystankami na picie i jedzenie. Przerwa na spacerek itp. A jestem zmęczony jakbym całą tą trasę przebiegł! A nie przejechał na moto

    ręce mnie bolą, lewa od sprzęgła i w ogóle obie... U Was też te sprzęgło ciężko chodzi po iluś tam godzinach jazdy, czy sił mi zabrakło na koniec?

    Jak ja na zlot mam jechać ponad 300km? Jak? Przyjadę o 18, spać i rano wracać - super zlot
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  4. #4024

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    zrobiłem dziś 200 km na moto, wolno, przyjemnie, z przystankami na picie i jedzenie. Przerwa na spacerek itp. A jestem zmęczony jakbym całą tą trasę przebiegł! A nie przejechał na moto


    Zuch !! pogratulować
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #4025

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    zrobiłem dziś 200 km na moto, wolno, przyjemnie, z przystankami na picie i jedzenie.(........)

    Jak ja na zlot mam jechać ponad 300km? Jak? Przyjadę o 18, spać i rano wracać - super zlot
    Powinienes troche podniesc srednia predkosc
    Nie namawiam cie bron Boze do jakichs szalenstw.
    Ale pchnij do przodu srednia o te jakies 10-20km/h to wtedy szybciej dojedziesz.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #4026

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Powinienes troche podniesc srednia predkosc
    Nie namawiam cie bron Boze do jakichs szalenstw.
    Ale pchnij do przodu srednia o te jakies 10-20km/h to wtedy szybciej dojedziesz.
    Wczoraj na E7, 2 pasy + awaryjny, standard autostrady, przez kilka sekund jechałem 120 km/h nikt za mną nie jechał dluuuga prosta...
    Okropnie! Wiatr wczoraj był okropny. Opór powietrza na nakedzie przy 120 jest duży. Huczy gwiżdże he i Shoei nie pomógł ale i tak jest ********y jeśli mam zwiększyć prędkość to muszę sprawdzić jak się jeździ gdy nie ma silnego wiatru... takie 90-100 byłoby spoko.
    Zaleta jest taka że nie będę szybko jeździć, nie będzie pomarańcza jeździła szybko i się pociła
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  7. #4027

    Domyślnie

    Utrzymać motocyklem prędkość przelotową, średnią 80-90 km/h nie jest łatwo. Miej na uwadze, że jedziesz na 2 kołach które stykają się z nawierzchnią sumarycznie powierzchnią połowy pocztówki Wszelakie podłużne zgrzewy na asfalcie, nawet małe koleiny wzdłużne czy białe pasy malowane na jezdni grubą farbą mogą wyprowadzić maszynę z właściwego toru jazdy. Mnie osobiście wkurzają bardzo te białe pasy wystające z asfaltu ze 2-3 mm i śliskie to to jak cholera. Nie daj Boże do tego zimne opony i prawie jak jazda na lodzie przy wyprzedzaniu. Już nie wspominając o najechaniu na jakąś wyrwę czy spękanie asfaltu. Na nieznanych szosach więcej niż 100 to nie jadę. Co innego gdy znam nawierzchnię to wtedy potrafię jak małolat odkręcić
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 03-05-2017 o 11:49
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #4028

    Domyślnie

    Na starej nie wyremontowanej części E7 jest stary asfalt i do tego środek wycięty aby zrównać asfalt z koleinami straszne to... takie rowki na asfalcie. Na szczęście tylko środek pasa... masakra. Ciągle wjazdy wyjazdy z budowy piach błoto na asfalcie, kamyczki na rondach... strach. Dziury łatane. Nowa droga to już cud miód malina
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  9. #4029

    Domyślnie

    linki też się smaruje - będzie lżej, kto powiedział, że ma być bez bólu , jest ból jest zabawa, inaczej to tylko w aucie , mówisz wieje - to pojeździj na chopperze
    ps: gdy mi się spieszy wsiadam do puszki
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  10. #4030

    Domyślnie

    Dokładnie, linki trzeba smarować. Dawniej robiłem to rozpuszczając naftę oświetleniową z olejem przekładniowym Hipol 1:1 i strzykaweczką igłą się wtryskiwało. Nafta jako środek penetrujący i też smarujący ładnie niosła tego Hipola. Dziś to pewnie jakieś chytre specyfiki są, ale jak rozwiązano smarowanie linek ?

    ps.
    kupiłem sobie fajne kalesonki termiczne w Decatlonie przecenione z 59 zł 29 zł z racji końca zimy, ale super są na moto pod dżinsy. Niby takie z przeznaczeniem do dłuższych jazd rowerowych.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 403 z 1536 PierwszyPierwszy ... 3033533934014024034044054134535039031403 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •