Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2009
    Miasto
    Starachowice
    Posty
    70

    Domyślnie Monitor & karta grafiki

    Stało się Karta grafiki odmówiła posłuszeństwa. Pytanie do was drodzy forumowicze jakich kart używacie? jakie polecacie pod grafikę . Podobne pytanie tyczy się monitora (wysłużona 19 Acera ). Co byście polecili do 2k zł (karta+monitor)
    Pozdrawiam Michał
    D2x mmmm D70s S28-70 T50-250

  2. #2

    Domyślnie

    ja używam zestawu Sapphire Radeon x800GTO + Dell 2209WA... ale to raczej starszy sprzęt mimo to pocinam w Farcrya 2 , Dooma 3 i inne i nie tnie ani razu ^_^

  3. #3
    Foto*Szymon
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    ja używam zestawu Sapphire Radeon x800GTO + Dell 2209WA... ale to raczej starszy sprzęt mimo to pocinam w Farcrya 2 , Dooma 3 i inne i nie tnie ani razu ^_^
    Sapphire Radeon x800GTO + Dell 2209WA... starszy ale znakomity trzeba to przyznać ja na takim pracuje i jestem od 4 lat zadowolony wole pieniądze inwestować w obiektywy bądź jakiś sprzęt dodatkowy

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2009
    Miasto
    Starachowice
    Posty
    70

    Domyślnie

    Wszysko ładnie pięknie tylko że u mnie brak szyny AGP pozostaje PCI-E znalazłem coś takiego klik oraz monitor iiyama 24" klik
    D2x mmmm D70s S28-70 T50-250

  5. #5

    Domyślnie

    Mam SAPPHIRE Radeon HD4770 DDR5. Ciągnie dwa monitory jeden 24" drugi 17". Jak kupowałem to kosztowała coś ok. 400,00

  6. #6

    Domyślnie

    podlaczyl bym sie pod kwestie karty graficznej.....
    sam mam ATI HD2400 ktora byla w zestawie. zeby sie zapoznac z tym co dobre a co zle pewnie z tydzien o kartach by bylo trzeba czytac. w chwili obecnej ta karta blokuje wskaznik w windows 7 na poziomie 3.8
    w sklepie komputerowym powiedzieli ze radeon serii 5 daje rade... ale jak to w sklepach mowia roznie.
    wiec co moglibyscie polecic w przyzwoitej cenie z dwoma wyjsciami cyfrowymi (a najlepiej trzema).
    FX

  7. #7

    Domyślnie

    Jak wyżej. W7 pokazuje wydajność na poziomie 7,5 punktu (max to 7,9) i ma dwa wyjścia cyfrowe. Oczywiście należy zwrócić na to uwagę bo są te same modele z inną konfiguracją wyjść.

  8. #8

    Domyślnie

    a co odgrywa wieksza role w kartach graficznych to ze sa wykorzystuja DDR5 czy ze sa np 1Gb?
    FX

  9. #9

    Domyślnie

    Taki dobry w te klocki to nie jestem aby dać Ci sensowną odpowiedz. Jak zwykle bywa, te parametry będą zapewne współzależne. Niech się wypowiedzą znawcy tematu.

  10. #10

    Domyślnie

    no wlasnie halo halo znawcy tematu
    512mb i DDR5 czy 1gb i DDR3?
    FX

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •