Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1

    Domyślnie Office 10 - znamy ceny

    Jeśli chodzi o cenę dla użytkowników domowych i studentów to dali do pieca....


    http://www.centrumxp.pl/Aktualnosci/...aspx#komentarz

    "W czerwcu na sklepowych półkach zagości najnowsza wersja pakietu biurowego Microsoft Office 2010. Już dziś znamy jego ceny!
    Wszystkie wersje pakietu zostaną wydane wspólnie na jednej płycie DVD oraz jako Product Key Card, za pomocą której będziemy mogli aktywować wersje preinstalowane lub pobrane ze strony producenta.

    • Office Home and Student 2010 - zawierający aplikacje Word, Excel, PowerPoint, OneNote i dostęp do Office WebApps - 139 euro
    • Office Home and Business 2010 - zawierający ponadto program Outlook - 379 euro (Key Card - 249 euro)
    • Office Professional 2010 - wyposażony dodatkowo w programy Access i Publisher - 699 euro (Key Card - 499 euro)
    • Office Professinal Academic 2010 - przeznaczony dla użytkowników z sektora nauki i edukacji - 109 euro

    Ponadto każdą z aplikacji będzie można nabyć osobno. I tak: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher oraz Access będą kosztować 189 euro za każdą, natomiast OneNote wyceniony został na kwotę 109 euro.
    Biorąc pod uwagę aktualny kurs euro, za najbogatszą wersję pakietu przyjdzie nam zapłacić ponad 2500 zł, zaś za wersję dla użytkowników domowych i studentów, około 500 zł.
    Warto zaznaczyć, że podane ceny dotyczą zarówno nowych klientów, jak i posiadaczy poprzedniej wersji, co oznacza, że Microsoft nie przygotował zniżek dla użytkowników dokonujących upgrade'u."
    Ostatnio edytowane przez Calme ; 11-03-2010 o 10:15

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    Warto zaznaczyć, że podane ceny dotyczą zarówno nowych klientów, jak i posiadaczy poprzedniej wersji, co oznacza, że Microsoft nie przygotował zniżek dla użytkowników dokonujących upgrade'u."

  3. #3

    Domyślnie

    Office 2010 ma numerek 14, a nie 10.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Office

    PS.
    Nikt Cię nie zmusza da zakupu - masz darmową, całkiem niezłą, alternatywę.
    "Being a champion is redefining what's humanly possible."
    Lance Armstrong | Blog Rowerowy | Flickr.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gusioo Zobacz posta
    Nikt Cię nie zmusza da zakupu - masz darmową, całkiem niezłą, alternatywę.
    Ja nie czuję się zmuszony Porównuje tylko cenę z 2007 do podanych obecnie

  5. #5

    Domyślnie

    http://www.proline.pl/sklep.php?p=OFFICE+2007+HS+PL+1P

    Z tym, że ta wersja kosztowała kiedyś 199zł - MS miał urodziny to szarpnął się na gest. Inna sprawa, że ta wersja (2007) jest ograniczona tylko do użytku niekomercyjnego, czyli list do babci można spokojnie napisać, ale zestawienie finansowe dla firmy już nie bardzo.

    Poza tym trzeba porównać, co oferuje wersja 2010, bo jeśli można jej używać do celów komercyjnych lub dodatkowo Outlooka, to różnica 150 zł jest żadna.
    "Being a champion is redefining what's humanly possible."
    Lance Armstrong | Blog Rowerowy | Flickr.

  6. #6

    Domyślnie

    Coś drogą ofertę znalazłeś
    http://www.camino.pl/opis.php3?ID=24163

    Office Home and Student 2010 będzie dokładnie na takich samych zasadach - bez użytku komercyjnego, Outlooka nie ma w tej wersji.

    Reasumując użytkownik domowy jest dymany w k.... za kilka nowych ficzerków bez możliwości tańszego upgrade z 2007 - o powiedzmy ~300zł

    W sumie to dobrze OO się rozpowszechni bardziej.
    Ostatnio edytowane przez Calme ; 11-03-2010 o 13:04

  7. #7

    Domyślnie

    Ja już nie pamiętam kiedy używałem jakiś program z MS Office. Od lat w kilku firmach będących pod moja opieką pracownicy używają OO, wcześniej jeszcze StarOffice. Nie widzę powodu do płacenia za coś, co można mieć za darmo...
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  8. #8

    Domyślnie

    Ja również od paru lat jadę na darmowym Open Office i żadnego problemu nie mam
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  9. #9

    Domyślnie

    I to jest właśnie optymistyczne

  10. #10

    Domyślnie

    ja tez korzystam z Open Offica i mogę potwierdzić, że prawie zawsze jest ok.
    Mamiya + Sony

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •