Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Mała i Duża

  1. #1

  2. #2
    Blasius.G
    Gość

    Domyślnie

    Zwracaj uwagę na (w wyszukiwarce forum znajdź zasady zamieszczania zdjęć) rozmiar zamieszczanego obrazu. Takie ciężej ocenić (zwłaszcza pionowy kadr) bo go nie można w całości obejrzeć. Można ale po zmniejszeniu strony o 50%, a nie o to tu chodzi. Miałem podobne problemy (nawet niedawno znów dałem taką plamę) Więc się nie przejmuj ale popracuj nad tym.
    Zdjęcie najlepiej jakby było od frontu tych pań robione bo plecy są mało ciekawe.

  3. #3

    Domyślnie

    Masz rację zbyt duże zdjęcie przeszkadza w ocenie ale i tak nie udało mi się przekazać klimatu który wtedy panował (wiem że plecy to nie najlepszy temat). Na RAWie wszystko było ok ale PS załatwił mi zdjęcie na cacy chyba mam monitor źle ustawiony. Wielkie dzięki za rady

  4. #4
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 760

    Domyślnie

    A mnie sie podoba... Ciekawe światło... Próbowałeś BW??

  5. #5

    Domyślnie

    Powiem szczerze że nie próbowałem A co do światła w oryginale było troszkę ciemniejsze, poprostu wyglądało jak by obie panie miały już dość spaceru (wieczór) i chciały zmęczone wrócić do domu <--- o to mi chodziło i też właśnie dlatego zrobiłem je od tyłu

  6. #6

    Domyślnie

    Z tyłu jest fajnie ze względu na padające cienie, mimo że cień Dużej niekompletny
    Pearl | Paiste | Gładek | Nikon

  7. #7

    Domyślnie

    troche typowe. walkowane juz setki razy.
    D300 | Nikkor 17-55/2.8 | N35/2 | T80-200/2.8 | SB-800 | MacBook 13" | iP4 | photoblog

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •