Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Wejście

  1. #1

    Domyślnie Wejście

    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  2. #2

    Domyślnie

    MSZ...obróbka się podoba i kadr prawie ok, ciąłbym chyba jednak nad gzymsem na szkarpach lub pokazał całą rozetę... portal lekko nie trzyma pionu i leci w lewo... ogólnie pozytywnie, podoba się

  3. #3
    woda
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo dobra moim zdaniem konwersja. Mam jednak wrazenie, ze miales pomysl na kadr, ktory zaczyna Ci sie niemal pod stopami. Pokazales kawal podlogi i nie starczylo juz miejsca na gore kadru. Przez to masz dyskusyjne dosc ciecie u gory. Ale konwersja nadrabiasz

  4. #4

    Domyślnie

    ładny kadr...ładna podłoga, BW bez komentarza...świetne

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez woda Zobacz posta
    Bardzo dobra moim zdaniem konwersja. Mam jednak wrazenie, ze miales pomysl na kadr, ktory zaczyna Ci sie niemal pod stopami. Pokazales kawal podlogi i nie starczylo juz miejsca na gore kadru. Przez to masz dyskusyjne dosc ciecie u gory. Ale konwersja nadrabiasz
    Kadrowanie było zamierzone i przemyślane. Widziałem kilkanaście ujęć właśnie w taki sposób jaki opisałeś (też mam takie). Chciałem to miejsce pokazać nieco inaczej. Wersja z nieobcięta rozetą odwracała uwagę od drzwi które są głównym tematem tego ujęcia
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  6. #6

    Domyślnie

    Wygląda świetnie! Szkoda tylko, że takie małe. Bardzo dobra konwersja. Widać jak na dłoni fakturę, kontur i bryłę.
    Pozdrawiam
    Janusz

  7. #7

    Domyślnie

    Dostrzegam wpływ "mistrzów podłogi". Może być... choć skłaniałbym się do przycięcia góry.
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •