Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: ciezki temat

  1. #1

    Domyślnie ciezki temat

    praktycznie wcale nie robie meskich portretow wiec troche sie wstydze bo to prawie debiut ale co tam mozna krytykowac


  2. #2

    Domyślnie

    no mi nie lezy, pewnie trochę dlatego,że to taki portret męski w negliżu, a pozatym po co ten szum na zdjęciu?

  3. #3

    Domyślnie

    pasowal mi szum do BW

  4. #4

    Domyślnie

    Przeszkadza wzór pod brodą, oraz coś dziwnego z lewej strony przy brzegu w nieostrościach (obróbka?). Ziarniniak okrutny do tego. Ogólnie niekoniecznie mi zdjęcie leży, bardziej aktowe nawet bym powiedział.

  5. #5

    Domyślnie

    z lewej strony to resztki spodni zeby zdjecie moglo zostac w portrecie a nie akcie
    posiedze jeszcze nad zdjeciem a konkretniej zniarniakiem i wzorkiem mozna to poprawic dosc latwo
    dzieki za konkrety
    jak bardziej w akt to poprosze moda o przeniesienie

  6. #6

    Domyślnie

    Mnie chodziło raczej o nastrój, wydźwięk zdjęcia - bez przesady, golizny tu jakiejś niesamowitej nie ma, by od razu lądowało w "strefie zastrzeżonej"

    EDYTKA: Jeszcze coś wspomnę... dziwne jakby usuwanie tła - przejście kołdry (?) w biel, po lewej od głowy. A co do tych spodni, to po prostu nie pasuje ich gładź, do ziarna na reszcie kadru chyba. Widocznie ziarno tam akurat się nie wyróżnia z jakichś powodów.
    Ostatnio edytowane przez mOSAd ; 22-02-2010 o 02:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •