Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: BMW w ruchu.

  1. #1

    Domyślnie BMW w ruchu.

    Sorki za nieumyty samochód, ale taka pogoda i w dodatku są to zdjęcia testowe czy wszystko działa tak jak powinno. Wyszły bardzo dobrze jak na testy więc wrzucam kilka. Za parę dni będzie wersja umyta

    Uprzedzam pytania... Nie, rozmycie NIE jest robione photoshopem


  2. #2

    Domyślnie

    od dołu wysięgnik był? 3 mi sie najbardziej podoba. Kiedys jak nie bede miał co zrobić z kasą to sobie zakupie jakies pro rigi
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #3

    Domyślnie

    no ja mam na oku MAGIC ARM ... fajna zabawa z tym cudem ..

  4. #4

    Domyślnie

    Wysięgnik był od góry. Albo na masce albo na dachu. Faktycznie mocowanie riga od dołu jest wygodniejsze ze względu na obróbkę, ale mi się jakoś nie uśmiecha leżenie pod tak niskimi samochodami.

    Magic arm to fajna sprawa, ale według mnie wcale nie jest to niezbędne do tego typu zdjęć. Owszem, ładnie jest sobie ustawiać aparat z różnych stron, a nie tylko pod rurą lub bezpośrednio nad nią, ale np taki magic arm ustawiony poziomo w stosunku do rury będzie w niej powodował takie siły skrętne, że aparat będzie latał góra/dół od samego kichnięcia w pobliżu samochodu. Niestety nawet aluminiowa rura o średnicy 50mm i ściance 2 czy 3mm jest giętka jak makaron na długości 4m.

    No dobra, ale czy zdjęcia są OK? Bo jakoś tak mało komentarzy na ten temat. Jak rozumiem nie chcecie mi zrobić przykrości

  5. #5

    Domyślnie

    Mi się nr 3 średnio podoba bo jakoś tak dziwnie bryła samochodu wyszła za to 1 i 2 mi się bardzo podobają a 1 chyba nawet bardziej bo jakaś taka bardziej dynamiczna jest (to za sprawą zakrętu)
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  6. #6

    Domyślnie

    mi trochę brakuje detalu na samochodzie, jest taką czarną plamą, ostrości chyba też ciut mało

  7. #7

    Domyślnie

    ja złozylem kiedys riga, z 3 przyssawkami i na jakimś czyms długim, to sie strasznie chwiało, ale jak sie zrobi cieplo to nad nim popracuje, albo zrrobie nowy. I w dodatku przydałby sie szerszy obiektyw
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #8

    Domyślnie

    Mi najbardziej 2. pasuje!
    Faktycznie trochę mało detali na samochodzie.
    Pozdrawiam
    Szymon W.

  9. #9

    Domyślnie

    Wolę nie pokazywać zdjęć prosto z aparatu. Samochód jest cały szary od soli i błota, to są jego detale. Musiałem go ściemnić, żeby w ogóle te zdjęcia móc pokazać

  10. #10

    Domyślnie

    Mi sie podobaja fotki i mile rozmycie )) wielki plus ale niestety faktem jest to iz auto trzeba myc do takich fot byla by lepsza perspektywa i barwa
    D 80 Nikon 18-55VR , Soligor 80-200, Samyang 8mm, Nikon 50mm + gadzety

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •