Close

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 56
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF
    .i ożywi się forum aparatów tradycyjnych, zwłaszcza, że jest trochę ludziów co się nawrócili z drogi syfrowej na jedyną słuszną
    Ja tam się nigdy nie nawracałem na analoga, bo nigdy od niego nie odszedłem

    Bijecie pianę aż miło. Możecie nawet jako plan warsztatów obrać "Wpływ gwizdka czajnikowego na rozwój kolejnictwa w naszym kraju." a ja jak tylko będę mógł to i tak przyjadę, bo jadę tam spotkać się z wami ciekawymi ludźmi, wymienić spostrzeżenia i doświadczenia. A czy tematem przewodnim Będzie PSuj, czy gwizdek, wsjo ryba, i tak browar sprowadzi wszystko do parteru
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  2. #42

    Domyślnie

    i tak przyjadę, bo jadę tam spotkać się z wami ciekawymi ludźmi
    Wódki mu dać

    Tomx
    deczysta

  3. #43

    Domyślnie

    Proponowałbym w ramach walki klas i rewolucyjnych przemian promować wszędzie fotografię cyfrową wykonywaną za pomocą wbudowanych algorytmów, programików i filterków... Doradzać wszystkim powszechne i nagminne używanie blura, unsharp mask i diffuse glow, tak by zdjęcia aż ociekały, tłumacząc że taka moda Propagować maksymalne udziwnienie zdjęć...

    Niech światem wstrząśnie plastikowa wizja, niech zapanują suwaczki! Wtedy podniesie głowę hydra grafiki 3D i zje w całości potwora fotografii cyfrowej jednym kłapnięciem raytracingowych szczęk. Pozostanie wolna przestzreń analogowa dla fotografi dostępnej nielicznym.
    Jako elita - zakon analogowy zapanuje na światem wizualnym :P :P :P


    A w ramach prowokacji: to taka mała filizanka Dostarczę na warsztaty filiżankę wraz z odbitką papierkową... i niech się stanie - Rodinal 1:400 kontra Photoshop. Kto podejmie wyzwanie? :P :P
    Jeżeli nie masz nic do powiedzenia na temat zdjęcia - przejdź do następnego

  4. #44

    Domyślnie

    I po co ten halas? Jak komus jest PS niepotrzebny nie musi przyjezdzac!
    Ktos chce sie cos dowiedziec to przyjedzie .... pod warunkiem, ze ma czas
    i mieszka w poblizu stolicy SUN.
    A widze, ze chetnych jest duzo wiec .... temat trafiony.
    Sam pare rzeczy zlapalem jak Piotr w MC pokazal odnosnie NC.
    A trwalo to chwile i mielismy jakies ...nieodpowiednie zjecia do obrobki

    A co dot tego, ze jest daleko? No i tak powstala w centrum Polski.

  5. #45
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    ja przyjade mimo ze uwazam ze nauka szopa jest moze nie tyle zlym pomyslem co pomyslem nie na warsztaty akurat. a to glownie ze wzgledow organizacyjnych. a mianowicie dlatego ze:
    a) w duzej sali bedzie sie odbywac focenie studyjne bo przeciez z tego nie bedizemy rezygnowac, wkoncu to warsztaty foto
    b) wobec tego w malej sali trzeba by rozstawic caly sprzet potrzebny do przeprowadzenia szkolenia (stoliki, kompy, rzutnik(?), krzeselka), co biorac pod uwage ze leza tam zawsze bambetle ok 20 osob moze byc klopotliwe
    c) przez mala sale non stop ktos przelazi, wiec o spokoj raczej ciezko, co nie sprzyja jakiemukolwiek ksztalceniu sie

    ale i tak bede

  6. #46

    Domyślnie

    ...pomyslem nie na warsztaty akurat. a to glownie ze wzgledow organizacyjnych...
    dokładnie tak
    i wszystko co dalej napisałes - ale, jak napisał znowu ktoś inny - temat nie istotny, jesli
    można sie spotkać Jak będę w Łodzi też zagladne, a co - poprzeszkadzamy troche

  7. #47
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    otwock k/warszawy
    Posty
    132

    Domyślnie

    robimy poczatki wiec nie bedzie super hiper dopracownie super wyksztalcenia tez po tym nie bedzie
    jak na targach byl D2X to wszyscy chcieli pomacac i co czy mieli dobr warunki do focenia nim czy poznali wady i zalety tego sprrzetu - nie ale mieli pierwsze wrarzenie
    i wlasnie takie cos chcemy przeprowadzic PHOTOSHOP - pierwsze wrarzenie

    co do foto a psucie to dwa rozne swiaty ale mocno zazebione ze soba kto nie chce nich nie psuje ale czasami potrzeba czasami gniot przypadkowy ma wartosc emocjonalna czasami mamy tylko odbitke i sie zniszczy czasami ktos chce od nas kupic wlasnie taki maksymalny reklamowy plastik i tu PS sie przyda

    to jak z komorkami smycz uwiazanie mowia jedni inni mowia latwo szybko wole byc swiadomym uzytkownikiem PS-a i komorki jak potrzeba latwo i szybko to dzwonie jak jestem nad jeziorem to wylaczam tel ale jak jest wypadek to dzwonie i nie marudze ze globalizacja odejscie od natury itp..

    wracajac do tematu pobawimy sie PS-em i zobaczymy jak wychodzi z organizacja

    pamietajcie robimy to dla chetnych a nie niechetnych...
    N.I.K.O.N.: Networked Intelligent Killing and Observation Neohuman
    |D70| |Nikkor 50mm| |Nikkor 35-80mm| |Sigma 28-300mm| |SanDisk 512MB|

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nevton
    pamietajcie robimy to dla chetnych a nie niechetnych...
    Ja jestem bardzo chętny, malo tego to jeszcze - jesli ktoś podrobi moją filiżankę sifrą i Photospujem to ma u mnie flachę wódki
    Jeżeli nie masz nic do powiedzenia na temat zdjęcia - przejdź do następnego

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zezowaty pinhol
    Cytat Zamieszczone przez nevton
    pamietajcie robimy to dla chetnych a nie niechetnych...
    Ja jestem bardzo chętny, malo tego to jeszcze - jesli ktoś podrobi moją filiżankę sifrą i Photospujem to ma u mnie flachę wódki
    a co na to ustawa o wychowaniu w trzeźwości
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF
    a co na to ustawa o wychowaniu w trzeźwości
    nnnnie wiem, nie czytałem... ale przecież nie namawiam do picia, mozna postawic flachę jako ozdobnik... albo uzywac wódki do czyszczenia głwicy w magnetowidzie... albo do dezynfekcji ran kłótych lub szarpanych... nawet do przetarcia szkieł się z bólem nada...
    Jeżeli nie masz nic do powiedzenia na temat zdjęcia - przejdź do następnego

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •