Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie d700 wyłaczenie blokady przegrzania lampy wbudowanej

    d700 wyłączenie blokady przegrzania lampy wbudowanej - czy jest jakiś sposób? podobno w neiktóych aparatach jest taka opcja w menu?
    jęlsi ktoś mógłby podać ile razy u niego można "strzelić" zdjeć zanim blokada ta sie właczy?
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    To jest coś takiego w ogóle?
    Słyszałem o tym w sb-900 ale we wbudowanej?
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  3. #3

    Domyślnie

    Z ciekawości: do czego Ci potrzebne wyłączenie tej blokady? Ja bym po prostu rozwalił lampę młotkiem, prościej i efektowniej
    Rules are foolish, arbitrary, mindless things that raise you quickly to a level of acceptable mediocrity, then prevent you from progressing further.
    Michał poleca: D750 / Z5 / 24-70

  4. #4
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Nie spotkalem się z taka funkcja w tym korpusie

  5. #5

    Domyślnie

    Też nic mi o tym nie wiadomo, sabinka rzekomo coś takiego ma, ale wbudowana?

  6. #6

    Domyślnie

    Coś tam piszą w instrukcji obsługi (str 187), że jest zabezpieczenie. Nie ma możliwości wyłączenia.
    NIKON

  7. #7

    Domyślnie

    lampa wbudowana jest potrzebna mi do tego , ze uruchamiam nią zdalnie lampę sb-600 którą sobie ustawiam w miejscu które mi pasuje, po 10 błyskach blokuje się i koniec zdjęć :-/ trzeba cZekać aż emocje ochłoną :-/

  8. #8

    Domyślnie

    Jesteś pewien że to przegrzanie a nie to że się ładuje po prostu?
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  9. #9

    Domyślnie

    Właśnie - moim zdaniem to nie jest problem blokady, nie miałem nigdy problemu ze zrobieniem więcej niż 10 zdjęć...
    Rules are foolish, arbitrary, mindless things that raise you quickly to a level of acceptable mediocrity, then prevent you from progressing further.
    Michał poleca: D750 / Z5 / 24-70

  10. #10

    Domyślnie

    tak , napewno jest to ta blokada, chodzi o zrobienie zdjęć szybko jedno za drugim u mnie po 10 zdjeciach następuje blokada spustu na kilka sekund , własnei nei wiem czy jest to normalne czy w innych egzemplarzach ta blokada następuje po wykonaniu wiekszej ilości zdjęć? bo jelsi tak to oddałbym aparat do naprawy.... dzwoniłem do nikona ale Pan nie bardoz był zorientowany, dowiedział sie tylko , ze jest taka blokada i ze dlatego zacina mi się spust migawki.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •