Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
  1. #21

  2. #22

    Domyślnie

    Dzięki za opinie
    Na koniec krótka historyjka o sikorce.
    Wczoraj bogatka zagapiła się przy jedzeniu i nie zauważyła, że zrobiło się ciemno, bałem się, że zamarznie i zabraliśmy ją do domu, wsadziliśmy ją do niedużego pudełka z otworami u góry, dostała trochę ziarna i wody, nad ranem ożywiła się zaczęła jeść ziarno i jak się zaczęło rozjaśniać wypuściliśmy ją na wolność przy karmniku.
    W podziękowaniu poszczypała Żonę po rękach, nakrzyczała na nią i odleciała.
    Dorzucam bardzo marnej jakości fotkę (po ciemku nawet Nikon nie da rady), dla udokumentowania odzyskania wolności i najprawdopodobniej życia przez sikorkę, tym bardziej, że w nocy przychodzą do karmnika koty na słoninę.


    Ostatnio edytowane przez Zbysior ; 12-01-2010 o 10:15
    Pozdrawiam Zbyszek
    D90, D700 + MB-D10 / Sigma 10-20, 24-70 HSM, 150-500. SB-900
    Sony HDR SR 11

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbysior Zobacz posta
    ...
    W podziękowaniu poszczypała Żonę po rękach, nakrzyczała na nią i odleciała.
    I to się nazywa wdzięczność

    Fajna akcja na zdjęciach
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

  4. #24

    Domyślnie

    jedyneczka dla mnie jakaś taka nijaka akurat, za to 2 bardzo fajna

  5. #25

    Domyślnie

    Świetna seria Zbyszku , Na bonusiku to nie Twoje dłonie jak sądzę...
    LED ZEPPELIN

  6. #26

    Domyślnie

    I gdzie tu dzwoniec bojowy - oszukałeś Panie Autorze w poprzedniej edycji - tutaj widać tylko miłość i wsparcie w tych ptaszkach. Bardzo ładna edycja - ładne ujęcia.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Świetna seria Zbyszku , Na bonusiku to nie Twoje dłonie jak sądzę...
    Całe szczęście, że nie moje przy mojej posturze to z takimi małymi dłońmi wyglądałbym jak pewien polityk od dworca nie miał bym też czasu na fotografowanie, bo bym go spędzał na malowaniu pazurków.
    Pozdrawiam Zbyszek
    D90, D700 + MB-D10 / Sigma 10-20, 24-70 HSM, 150-500. SB-900
    Sony HDR SR 11

  8. #28

    Domyślnie

    Miałem napisać jak się sprawuje grip HAHNEL, przez zbieg okoliczności kupiłem oryginał bo HAHNELa nie mieli na magazynie, niestety nie doczytałem co piszą inni o gripach i zakup samego gripa nie załatwił mi problemu ze spadkiem szybkostrzelności i ilości zdjęć w serii, podczas mrozu, akumulatorki AA zwiększają szybkostrzelność z 5 do 7 klatek na sekundę jednak ich wytrzymałość jest bardzo mała, więc jeśli ktoś planuje zakup gripa obojętne jakiej marki niech do jego ceny doliczy sobie cenę akumulatorka z D3 inaczej w zimę taki zakup nie ma większego sensu. Wyszło tak że zamiast oszczędzić 400 zł dodam 300 lub 500 na akumulatorek.
    Może nie powinienem tego pisać w tym dziale jednak w przyrodniczej fotografii szybkostrzelność jest bardzo ważna, szczególnie przy robieniu zdjęć w ruchu, więc niech mi Moderator wybaczy.
    Pozdrawiam Zbyszek
    D90, D700 + MB-D10 / Sigma 10-20, 24-70 HSM, 150-500. SB-900
    Sony HDR SR 11

  9. #29

    Domyślnie

    klasa fotki
    Nikon D80 l S 17-70 Macro HSM l N 50/1.8 l T 55-200 l SB400 l kilka filtrów i duze checi

  10. #30

    Domyślnie

    Świetny secik,Zbyszku.Gratki..!
    Pozdrawiam
    Andrzej.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •