Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32
  1. #1

    Domyślnie Co w zamian za D50 ?

    Mam D50, który się popsuł (matryca). W serwisie powiedzieli , że nie do naprawy tylko do wymiany, a to już się nie opłaca. Jaki aparat kupić w zamian? Nie ukrywam, że D50 bardzo mi odpowiadał. Najchętniej kupiłbym coś podobnego. Co polecilibyście D5000 czy D3000?

  2. #2

    Domyślnie

    Jak ma być podobny to raczej D90.
    Nikon

  3. #3

    Domyślnie

    D90. Ja tak się przesiadłem i było to rewelacyjne posunięcie,
    Wielkość aparatu prawie taka sama (co jakieśtam znaczenie zawsze ma), a jakość nie z tej ziemi
    ArtBlog - moje początki
    D90 / T17-50 / N35 / SB600 / parasolki, statywy i inne graty /

  4. #4

    Domyślnie

    Jeżeli dysponujesz odpowiednią sumą pieniędzy, to podobnie jak mój przedmówca polcam D90.

  5. #5

    Domyślnie

    bierz lepiej D3

    a na poważnie to chyba jedynie D90. Niestety serie 3K i 5K maja małe obudowy wiec do jest koszmar w obsłudze. Ponadto brak górnego LCD i klawiszy dostepu na body są bardzo ucxiązliwe. Miałem kiedys D40 teraz mam D80. jak siostra mi dała swoje D40 to nie wiedziałem jak coś zmienić bo tak sie przyzwyczaiłem do klawiszologii na body.
    Nikon

  6. #6

    Domyślnie

    Nie wiem jakie autor wątku ma obiektywy, ale jeżeli AF to niestety D3000 i D5000 nie mają silnika.
    Jak dla mnie alternatywa zaczyna się od D90 ( no ewentualnie D70s i D80 ).

  7. #7

    Domyślnie

    Ja mailem taki sam problem z obsluga D60, poza tym byl strasznie powolny w porownaniu do D90. A wracajac do tematu, bierz D90.
    D90 + słoik po Kieleckim

  8. #8
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    978

    Domyślnie

    Bez znajomości budżetowych niewiele się da poradzić -
    d50 to było body ze śrubokrętem, z lcd etc
    mz ciężko by ci było teraz bez tego (d5000,d3000 - tego nie mają)

  9. #9

    Domyślnie

    Dopiero co wymieniłem D50 na D90. Jestem zadowolony. Wymiany na D3000/D5000 sobie nie wyobrażam z uwagi na braki jak wymienili koledzy powyżej, tzn. na mniejsze body, brak wyświetlacza, silnika itd. Przeszkadzały by mi te wszystkie różnice razem i każda z osobna. Taki "downgrading" wchodzić w grę może tylko i wyłącznie z powodów finansowych.

  10. #10

    Domyślnie

    A d80 to już przestał zdjęcia robić??
    никон

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •