Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1

    Domyślnie Jak mowilem tak zrobilem....PANORAMA

    No tak jak wspominalem wczesniej......jest i panorama!



    Wszedobylska bryza nie pozwolila na spokojne focenie......wiatr i zimno nie przeszkadzalo tak jak ten cholerny slony deszczyk!!!!!
    Ogladajac te foty przychodzi mi do glowy wiele ciekawych kadrow do zrobienia.......trzeba tam wrocic to pewne!!!!!
    Ostatnio edytowane przez Greg77 ; 10-12-2009 o 21:50

  2. #2

    Domyślnie

    Skały...ekstra.!
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    powiedzieli juz wszystko ale wiem jedno ze na pewno mus tam wrócić

  5. #5

    Domyślnie

    Krótko - dobre i w Twoim stylu, a wrócić trzeba na pewno

  6. #6

    Domyślnie

    Swietna panorama,bardzo podoba mi sie wysokosc na jakiej umiesciles linie horyzontu,wspaniale niebo,czuc przestrzen na tej fotce,ogolnie nic dodac nic ujac.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    02 2009
    Miasto
    Głogów
    Posty
    307

    Domyślnie

    Nie napiszę wiele... nuuuudneeeeeeeee ileż można to samo i tak samo ??
    Jutro może pokaż wnętrze tej dziury w skale, póżniej może od dołu albo od boku... byleby skały...

  8. #8

    Domyślnie

    Jakby autor w Egipcie mieszkal to pewnie bys wypomnial ze tylko piasek na zdjeciach.....

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Angadil Zobacz posta
    Nie napiszę wiele... nuuuudneeeeeeeee ileż można to samo i tak samo ??
    Jutro może pokaż wnętrze tej dziury w skale, póżniej może od dołu albo od boku... byleby skały...
    hehe......ale ty jestes ******
    widzialem twoje komenty z dzis juz u innych.......i wiesz co......wciaz masz kompleksy!
    pokaz madralo gdzie jest "to samo i tak samo"??
    A co do wnetrza tej dziury.....to gdybys byl zdolny to sam bys wyciagnal z tamtad setke swietnych kadrow!
    A jak sie tobie wydaje "nuuuuuudneeee" to nastepnym razem poprosze ocean zeby zamienil sie w piekna lake z tatrami w tle.......ale sooooorki bo dla ciebie to tez bedzie nudne!


    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Jakby autor w Egipcie mieszkal to pewnie bys wypomnial ze tylko piasek na zdjeciach.....
    oooooo wlasnie!
    Ostatnio edytowane przez Greg77 ; 10-12-2009 o 23:09

  10. #10
    Zbanowany
    Dołączył
    02 2009
    Miasto
    Głogów
    Posty
    307

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    hehe......ale ty jestes ******
    widzialem twoje komenty z dzis juz u innych.......i wiesz co......wciaz masz kompleksy!
    Dziś jest to pierwszy komentarz krytyczny i chyba drugi jaki napisałem na forum więc faktycznie - tryskam kompleksami... (byłbyś tak życzliwy by wskazać jakiekolwiek krytykanctwo z dziś poza przypadkiem zdjęcia Nemeth`a[choć to bodajże było w dniu wczorajszym] które z resztą inne osoby poparły ? z góry dziękuję.)
    Widzisz - min obrażając mnie (tak tak te gwiazdki właśnie drodzy moderatorzy) udowadniasz że to ty sam masz jakieś kompleksy a ja nie zamierzam trwonić czasu nad nimi.

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    pokaz madralo gdzie jest "to samo i tak samo"??
    W ostatnich 10ciu twoich wątkach.
    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    A co do wnetrza tej dziury.....to gdybys byl zdolny to sam bys wyciagnal z tamtad setke swietnych kadrow!
    Nie wątpię.
    Ale przede wszystkim gdybym był zdolny to bym tu nie siedział...

    @struś - masz rację. I to nie jest moja upierdliwość i złośliwość... Po prostu mam dość gdy wchodzę na forum i widzę po raz milionowy skały/klify w wersji B&W w wersji HDR w wersji z długim czasem z krótkim czasem w wersji ostrej i przeostrzonej i nieostrej...

    to tak jakbyś codziennie na śniadanie obiad i kolacje dostawał ryż.. ryż na mleku, ryż na wodzie, ryż z sosem takim, ryż z sosem nijakim itd.. :/
    Nawet jak ten ryż lubisz to po czasie masz dość.
    Nie mówię, że zdjęcia są złe - po prostu niektóre prezentowane tu widoki są tak częste, że aż nudne.
    Jutro oprócz Grega 5 innych osób wrzuci skałki z IRL UK czy szkocji...
    Oklepane durdle door czy co to tam jest i masę innych zdjęć które "JUŻ BYŁY" w mniejszym czy większym zakresie.

    I choćbym się starał - nie ma tu żadnej złośliwości. ot moja skromna opinia na temat tego co widzę.
    Ostatnio edytowane przez Angadil ; 10-12-2009 o 23:25 Powód: tagi :/

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •