Close

Strona 20 z 22 PierwszyPierwszy ... 101819202122 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 219
  1. #191

    Domyślnie

    Przepraszam pomyłka.
    Ostatnio edytowane przez tmc ; 11-02-2010 o 18:04

  2. #192

    Domyślnie

    Moi Drodzy. Lista chetnych zamknieta. Nie mozemy juz dluzej czekac, momo z3e braklo nam kilku osob do minimum. Roznice w kosztach pokryje. Jedziemy wiec 34 osobowa grupa. Otrzymamy mniejszy autokar ale o podobnym standardzie. Uznano ze nie warto wozic az tyle wolnego powietrza a i nastroj w podrozy moze byc przyjemniejszy (bedziemy blizej siebie) Wszystkie pozostale ustalenia bez zmian. Jutro postaram sie zalaczyc najaktualniejsze dane co do czasu spotkania, miejsca odjazdu, itd.

    Juz sie nie moge doczekac spotkania z Wami

  3. #193

    Domyślnie

    ufff... trochę się obawiałem czy w te dni przedostatnie nie okaże się że jednak coś nie wypali. w takim razie do zobaczenia w piątkowy poranek

  4. #194

    Domyślnie

    Na ostatnia chwile okazalo sie ze uspieni zainteresowani sa. Bedzie nas troszke wiecej. Jedziemy, tak czy siak

  5. #195

    Domyślnie

    No to dobrze Ja już ładuję akumulatory (nie tylko w aparacie)
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  6. #196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Roznice w kosztach pokryje.
    Nie lepiej rozbić ja na wszystkich uczestników wyjazdu?
    D300s | 35/1.8 | 70-200/2.8VR

  7. #197

    Domyślnie

    Nie, nie. Jak podaje koszty to musza byc stale. Nie mozemy zmieniac tych cen bo okaze sie niewiarygodny.

  8. #198

    Domyślnie

    To chociaż piwa się od nas mam nadzieję napijesz Przynajmniej po jednym dużym od każdego uczestnika....
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  9. #199

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Uwaga numer 3 do wszystkich ktorzy bede korzystali z hotelu przed wyjazdem. Na miejsce odprawy MUSICIE sie zglosic na pol godziny przed planowanym odjazdem. Tak, wiem ze horror ale trzeba sie odrobine poswiecic
    Czyli nocujący w hotelu stawiają się na ul. Sądowej o 6:30, a pozostali do 7:00?
    Czy autokar będzie pod hotelem o 6:30?

    IMO wkradło sie pewne niedopowiedzenie i bardzo proszę o wyjaśnienie jak to się ma do poniższej wypowiedzi?
    Cytat Zamieszczone przez Piotr Gorus Zobacz posta
    Jeszcze jedna ważna sprawa dla osób które rezerwują hotel będzie można zostawić samochody na hotelowym parkingu i jest możliwość że autobus podjedzie pod hotel po te osoby więc odpada tym osobom opłata za parking strzeżony ...
    BTW też odliczam już godziny do wspólnego wyjazdu do Pragi.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  10. #200

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez downunder Zobacz posta
    BTW też odliczam już godziny do wspólnego wyjazdu do Pragi.
    Ja też. Jeszecz tylko dzisiaj i jutro posiedzieć w pracy potruć się kawami . Oj, mam wrażenie, że to będą długie dni w pracy . Pozdrawiam i do zobacznia.

Strona 20 z 22 PierwszyPierwszy ... 101819202122 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •