Close

Strona 11 z 22 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 219
  1. #101
    Oszczędny w słowach Awatar Francis
    Dołączył
    09 2009
    Miasto
    Chełm Śląski
    Posty
    26

    Domyślnie

    Są jeszcze jakieś wolne miejsca ?? Mam pytanie do uczestników. Posiadam Nikona D90 + 18-105VR jako początkujący czy ktoś z was był by wstanie pożyczyć jakieś szkło w razie czego
    Nikon D90 | Nikon AF-S DX Nikkor 18-105 mm | Sigma 70-300 mm APO DG Macro | Pilot

  2. #102

    Domyślnie

    Uwierz mi ze szkiel bedzie sporo, napewno ktos Ci uzyczy cos. Ja tez bede mial ze soba jakies szkielka, moze tez poprosze NP o wypozyczenie shifta i innych szkielek. Nie powinno byc problemu.

    Miejsca oczywiscie sa wiec deklaruj sie i dopisuj do listy.

  3. #103
    Oszczędny w słowach Awatar Francis
    Dołączył
    09 2009
    Miasto
    Chełm Śląski
    Posty
    26

    Domyślnie

    Chce jeszcze zapytać o drugą osobę a dokładniej moją dziewczynę. Co prawda nie używa Nikona ale Sony Alfe :/ (przeboleć nie mogę :P ) Ale tak naprawdę to przez Sony Alfe kupiłem sobie lustrzankę.

    Wstępna rezerwacja 2 miejsc. Za niedługo dam ostateczną odpowiedź. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Francis ; 26-12-2009 o 16:01 Powód: Skleroza
    Nikon D90 | Nikon AF-S DX Nikkor 18-105 mm | Sigma 70-300 mm APO DG Macro | Pilot

  4. #104

    Domyślnie

    Generalnie nie bylo jeszcze takiego pleneru w historii, na ktorym bylibysmy wszyscy tylko z Nikonami Zaden problem.

  5. #105

    Domyślnie

    Witam,

    Poproszę dołączyć mnie do listy uczestników. Pozdrawiam

  6. #106

    Domyślnie

    Witam serdecznie Panie Piotrze oraz wszystkich forumowiczów

    Proszę o dopisanie do listy chętnych, mnie oraz moją żonę.
    Rezerwacja będzie dotyczyła więc 2 osób.
    Biernym czytelnikiem forum jestem od bardzo dawna więc ciesze się, że będę mógł was wreszcie osobiście poznać co może ostatecznie pozwoli mi na bardziej aktywny udział w życiu tego forum.
    Mam tylko nadzieję, że miejsca jeszcze na wyjazd do Pragi pozostały.
    pozdrawiam
    Marek Idzikowski
    NIKON Z8 / N24-70 F2.8/ N70-200/ ROLLEIFLEX 2.8F / HASSELBLAD 503CWD

  7. #107

    Domyślnie

    Witam Was serdecznie na forum i ciesze sie ze zaczynacie od pleneru. Rany, wlasnie sobie uswiadomilem jak dawno temu napisalem pierwszy post na tym forum

  8. #108

    Domyślnie

    Witam
    Ja także zacznę swoją czynną obecność na forum od zapisania się na praski plener.

    Czytam Was od dawna, zawsze znajdowałem tu gotowe odpowiedzi na swoje wątpliwości. W połowie 2007 nadszedł czas na pierwsze lustro od Nikona. Teraz, z nowym 2010 rokiem, pora zająć się fotograficznym hobby poważniej...
    Pozdrawiam,
    Michał W.
    D700, N24-70-200/2.8, D80, N18-200, N50/1.8, SB-800, CY-200K...

  9. #109

    Domyślnie

    I bardzo sie ciesze Michale.

  10. #110

    Domyślnie

    Czy można prosić o informację na PW jak ewentualnie wygląda sprawa z parkingiem w Katowicach?
    Chyba ktoś już wcześniej pytał ale wydaje mi się, że nie było odpowiedzi.

    Proszę i mnie + 1 zapisać na ten plener.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

Strona 11 z 22 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •