Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41
  1. #1

    Domyślnie Durdle Door ale bez Door

    NAwet nie wiedziałem że można takie duże fotki wrzucać Ale skoro można to proszę bardzo





  2. #2

    Domyślnie

    Przepieknie swiatelko zlapales. Bdb zdjecie jak dla mnie.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  3. #3

    Domyślnie

    Nawiasem mówiąc byliśmy z kultenem na górze tej skałki na zachód słońca ale niestety kompletnie skopałem kadry i zamiast pięknego zachodu mam piękną kadrową kichę

  4. #4

    Domyślnie

    piękne

    Ahhh.. chciałoby się teraz być w takim miejscu

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo ładnie ,czysto.Gdyby jeszcze "bielszy odcień bieli" w chmurkach zaakcentować....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  6. #6

    Domyślnie

    ooooo Andrzej wrócił.... i marudzi od wejścia.... Skandal
    Ostatnio edytowane przez Strus ; 20-11-2009 o 10:17

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    ooooo Andrzej wrócił.... i marudzi od wejścia.... Skandal Wiesz że mam z tą bielą problemy dzięki wątpliwej współpracy na linii Hitech-Fuji. To się jeszcze pastwić będzie.....
    Nie wytrzymałem ....dowolność tonalna panuje,a magenta szaleje...
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  8. #8

    Domyślnie

    bardzo ładny kadr i kolorki ale na niebie (szczegółnie z lewej) masz lekki fiolet chyba własnie od filtra, i te chmurki rzucaja się w oczy - Andrzej napisze Ci wiecej gdy obejrzy tę fotkę w domu na dobrym monitorze, ale to są drobiazgi tylko ze dość mocno zauważalne
    generalnie bardzo ładne zdjęcie


    ps. widzę że kiedy pisałem ten komentarz już się dopisał

  9. #9

    Domyślnie

    Edytowałem poprzedniego posta bo sprawdziłem i ta fotka była bez Hitecha robiona. Tak więc zarzuty oddalam

    Ten lekki fiolecik to efekt wyciągania nieba. Niestety Fujik lubi te cholerne fiolety

  10. #10

    Domyślnie

    Powód "powrotu" był ogólny,nie jako uwaga do Strusia... O fioleciku,przez wrodzoną grzeczność już nie wspomniałem...
    Pozdrawiam
    Andrzej.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •